Seda Akgül Yeni Sezonda Yuvamız Yıkılmasın Programını Sunacak

Seda Akgül Yeni Sezonda Yuvamız Yıkılmasın Programını Sunacak.. Yuvamız Yıkılmasın programı yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Peki nedir bu programın konusu. Yuvamız Yıkılmaz programı evli ve nişanlı olan çiftleri barıştıracak onların ilişkilerinin devam etmesini sağlayacak.

Seda Akgül geçtiğimiz iki sezon boyunca Kısmetse Olur programını sundu. Kısmetse Olur ilk sezon reytinglerde çok başarılı giderken ikinci sezon istenen reytinglere ulaşılamadı. Ve meclisin aldığı karar üstüne yeni sezonda hiç bir kanalda evlilik programları olmayacak. Bu yüzden de Kısmetse Olur da yayından kalkmış oldu.

Seda Akgül Kısmetse Olurdan önce ne yapıyordu? Seda Akgül 1971 Ankara doğumlu. Sunucu ve akademisyendir. Seda Akgül oldukça fazla eğitim aldı. Trt sınavlarını da kazanır ve spikerliğe başlar. Tv8 de sunuculuk yapan Seda Akgül uzun süre haber spikerliği yapmış ve böyle tanınmıştır.

Tv8 sabah kuşağında Erken Bası programıyla dikkat çekmiştir sonrasında Startv de sabah haber kuşağı sunmuştur.  2016 yılında Avram Habib ile evlenmiş ancak evliliği 4 ay sürmüştür sonrasında ayrılan Seda Akgül şimdi bekar ve verdiği kilolarla dikkatleri çekiyor.

Fox tv evlilik programlarının kaldırılmasının ardından Zuhal Topal’ı gelecek sezon yayınlayamayacak. Bu yüzden de yerine Yuvamız Yıkılmasın isimli program yayınlanacak. Bu program küsleri barıştırıp ilişki devamını sağlamaya çalışacaklar. Mutlu çiftler oluşturmayı planlayan program yeni sezonda Fox tv olacak.

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın programı sizce tutar mı? İzlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.