Seda Sayan Hangi Kanalda Ne Programı Yapacak? 2017-2018 Yeni Sezonunda

Rtük tarafından yeni projeler yapması istenen Seda Sayanın programı Evleneceksen Gel Khk ile Ohal kapsamında yasaklanmıştı. Peki Evleneceksen gel programı sona eren Seda Sayan ve Uğur Arslan 2017-2018 yeni sezonda neler yapacak nasıl bir programla ekrana gelecekler?

Seda Sayan ve Uğur Arslan Hangi Kanalda Ne Programı Yapacak? 2017-2018 Yeni Sezonunda yapacakları iş de belli oldu gibi. Rtük tarafından Show tv de ekrana gelen Evleneceksen Gelin kaldırılması sonrasında ikili cezaevlerindeki mahkumların hayatlarını ve koşullarını işleyen bir proje üstünde çalışıyorlarmış.

SEDA SAYAN NE PROGAMI SUNACAK PARTNERİ KİM TIKLA ÖĞREN..

Çok yakında show tv tarafından açıklanması beklenen yeni projede Seda Sayan Hangi Kanalda olacağı zaten belli Show tv de devam edecek. Seda Sayan ve Uğur Arslan Ne Programı Yapacak? sorusu ise büyük ihtimaller değişmezse izdivaç yerine mahkumların soru ve sorunları ile ilgilenecekleri bir içerik olacakmış.

2017-2018 Yeni Sezonunda Show tv de program yapmaya devam edecek olan Seda Sayan ile ilgili Evleneceksen Gel Yeni Sezon Devam Edecek mi? yoksa tamamen bitti mi konulu içeriğimizi okumak için Tıklayın.. Seda Sayana Uğur bey de katılır mı tam emin olamadık ama büyük ihtimal beraber yaparlar yeni projeyi de..

Lütfen sizde yorum ve görüşlerinizle Seda Sayan Hangi Kanalda Ne Programı Yapacak? nasıl bir proje içinde yer alacak konumuza katkılarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seda Sayan Hangi Kanalda Ne Programı Yapacak? 2017-2018 Yeni Sezonunda (13 Yorum)

  1. Bencede evleneceksen gel devam etmeli biz severek izliyorduk niye kaldırdılar sanki ülkemizde asıl susturulmaya kaldırılması gereken şeyler dururken niye yani kime ne zararı varki bu programların seda ve uğurda rica ediyoruz devam etsinler

  2. Evlilik programı isteyenlere yazıklar olsun.Ne katıyor size senaryo programlar.Kendinizi geliştirecek şeyler izleyin

  3. Sayan…seda…bacım..senin yaşındakiler..hep emekli..evinde..čay kave ičoyo..iki..defa emekliler..sen hala köşeyi dönemedin…be abla

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017