Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru Formu ve Katılım Şartları Tüyoları Nedir ?

TV8’in yeni projesi olan yarışma programı Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru formu nasıl yarışmacı olunur sizin için araştırdık en önemlisi ise Seda Sayan’ın Yemekteyiz programına nasıl katılınır yarışmacı olunur sizlere başvuru formunu doldurmak için önemli tüyolar vereceğiz. Vereceğimiz ip uçları sayesinde yarışmacı olma şansınız artacaktır.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Yarışma programlarının kanalı TV8′ başvuru yapmak çok kolay. Ancak unutmamak gereken bir şey var. Programa gelen binlerce başvuruyu tek tek okuyarak inceleyen bir ekip çalışıyor. Peki ya bu ekip neye bakıyor ? Özen ile hazırlanmış formda adınıza göre seçim yapılmıyor. Koskoca milyar dolarlık Tv kanalı işini şansa bırakıp kura usulü yarışmacı seçtiğini düşünmüyorsunuzdur umarım. Sizin her hareketinizi Türkiye izleyecek en ufak hatanız ise kanal için çok büyük maddi kayıplara neden olacak. Bu neden ile formun ilk soruları klasik ve pek ilgilenilmeyen alan. İsminizin güzelliği önemli değil. Önemli soru ilgi alanlarınız ile başlıyor.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru Formu ve Katılım Şartları Tüyoları Nedir ?

Kendinizi analiz ekibi yerine koyun. Sizi neden tercih etmeli? Siz formu doldurduktan sonra kendinizi TV8 çalışanı olarak düşünün. Böyle bir form geldiğinde ön görüşmeye çağırır mıydınız? Sizi diğer binlerce formdan ayıran nedir ? Sadece Seda Sayan ile Yemekteyiz başvuru formu doldurmuş şansını denemiş binlerce kişi var. İlk soru ilgi alanları ile başlayalım. Oraya Yemekteyiz programı için bilgisayar ile ilgilenmeniz sorulmuyor. Bu soru soruluyor ise program yapımcısı için doğru cevap vardır. Sizin ilgi alanınız yemek yapmak değil. Bunu yazarsanız direk kaybedersiniz. Ancak içeriğinde İtalyan Et Mutfağı, Tayland Meyveleri gibi diğer başvuru yapanlardan farklı ancak programa da son derece uygun yanlarınızı düşünerek yazın. İlgi alanınızda Pubg oynamak Candy Crush oynamak gibi konu ile alakasız yazılar yazmayın. Unutmayın ki formun incelenmesi 20 saniye alacak. dikkat çekici ve sade yazılar yazın. Madde olarak göze gelecek şekilde başvuru formunu doldurun.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Seda Sayan ile Yemekteyiz başvuru formundaki ikinci önemli soru yaptığınız en güzel yemek nedir ? Her yemeği yaparım yada kuru fasulye pişiririm demeyin. Tüm Türkiye sizi takip edecek. Reyting getirecek farklı yemek sunumlarında başarılımısın ona bakılmak için konulmuş bir soru. Farklı ve zor bir yemek ismi bularak onu yazın. Programda bu yemeği yaptığınızda izleyicilerin ilgisini çekeceğini formu inceleyene gösterin.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Başvuru formu içerisinde size boş soru olsun diye soru olmadığına bir kere inanın. Kazanırsanız ödülü ne için harcamayı düşünüyorsunuz sorusu aslında sizin bakış açınızı takip etme amacı ile sorulmuş. Borçlarımı ödeyeceğim bilgisayar ya da araba alacağım gibi boş şeyler yazmaktan uzak durun. Mesela sorunun cevabı yemeklerimi yemek isteyenler için bir restorant açacağım gibi ufku olan farklılık yaratacak program ile ilgisi olan ortak cevaplar vermeye çalışın. Daha önce katıldığınız Tv programı yada yayını var ise bunu mutlaka alakalı soruda belirtin çünkü Seda Sayan ile Yemekteyiz nasıl yarışmacı olunur başvuru formunda yalan bilgi verirseniz bu diskalifiye olmanıza neden olacak.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Mutlaka güzel ve etkileyici bir video da eklemeyi unutmayın. Mesela profesyonel mutfakta havaya atarak ateş içerisinde döndürerek bir yemek yaptığınız videonuz var ise bunu paylaşmayı deneyebilirsiniz. Siz farklısınız bu yüzden yarışmacı olarak seçilmeniz gerekiyor. Kim Bilir belki de Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru formu sonrasında yarışmacı olursunuz ve sizi de sitemizde yayınlarız. En önemlisi formu bir anda doldurmayın. Önce soruları düşünmek için kendinize en az bir gün zaman verin. Aklınıza gelen ortak yanlarınızı not alın sonra başvuru formunu doldurarak Seda Sayan’ın TV8 programına katılmak için gönderin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru Formu ve Katılım Şartları Tüyoları Nedir ? (2 Yorum)

  1. Yemekteyize katilip en çok ilgim olan yemek magrifetimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarim

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2019