Seda Sayan O Ses Türkiye Yeni Sezon Jürisi Oldu Mu, Yeni Jüride Kimler Var?

Seda Sayan O Ses Türkiye Yeni Sezon Jürisi Oldu Mu, Yeni Jüride Kimler Var? Acun Ilıcalı O Ses Türkiye yeni sezon için hazırlıklara başladı. Acun Ilıcalı’nın ilk yaptığı şeyleri değiştirmek oldu. Yıllardır yayınlanan program değişik jüri üyeleri ile yenilendi ve daha çok sevildi. O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jürisi ile TV8 ekranlarında yayınlanacak.

O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak başvurular ne zaman değerlendirmeye alınacak henüz belli değil. Bu zamana kadar netleşen jüri üyeleri kimler? O Ses Türkiye yeni sezonu hazırlıkları tamamlanmaya çalışılıyor. O Ses Türkiye genel olarak sezon içerisinde yayına başlar. O Ses Türkiye yeni sezonunun ekim ayında başlamasını bekliyoruz.

O Ses Türkiye yeni sezonda değişen jürileri sizlerle paylaşalım. Jüri koltuğuna bırakan ilk isim Athena Gökhan Özoğuz olmuştu. Gökhan Özoğuz 5 yıldır yer aldığı O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldığını şu sözlerle ifade etmişti. “Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye’de yer almayacağım” .

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’nin komik adam adamıydı. Acun Ilıcalı Gökhan Özoğuz’a bazen takılırdı ve sonucunda Gökhan’ın verdiği cevaplar tüm stüdyoyu kahkahalara boğardı. Bu yüzden O Ses Türkiye2den Gökhan Özoğuz’un ayrılması büyük kayıp bana gören.

O Ses Türkiye yeni sezonunda yer almayacağını duyuran diğer isi ise Yıldız Tilbe oldu. Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından O Ses Türkiye’de yer almayacağını şöyle duyurdu; “O ses’te yokmuşum, olsun, teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’den neden ayrıldı? Acun Ilıcalı ile aralarında bir sorunmu oldu diye merak ederken hem Acun Ilıcalı hem de Yıldız Tilbe sosyal medya hesaplarından birbirlerine teşekkür ettiler. Bu da akıllardaki soru işaretlerini sildi.

Hem Yıldız Tilbe hem de Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye yeni sezonunda yer almayacak. O Ses Türkiye jüri koltuğunda boşalan yerleri kimler dolduracak? Acun Ilıcalı O Ses Türkiye yeni sezonu için Beyazıt Öztürk ile anlaşmıştı. Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye de sunucu olacak denilmişti ancak jüri koltuğunda da yer alabilir. Beyazıt Öztürk 20 yılı aşkın bir süredir komedi talk show programı yapıyordu. Yeni sezonda Kanal D de program yapmayacak. Acun ılıcalı’nın kanalında onun programın yer alacak.

O Ses Türkiye yeni sezonunda Acun Ilıcalı Seda Sayan ile anlaştı mı? Gelen bilgiler Seda Sayan’ın yeni O Ses Türkiye jürisi olduğu yönünde. O Ses Türkiye bu sezon hem Beyazıt Öztürk hem Seda Sayan ile yenilenirken köklü jüriler Murat Boz ve Hadise ile de neşeli zamanlar geçirecek. O Ses Türkiye bu sezon daha keyifli olacak diye düşünüyoruz.

O Ses Türkiye yeni sezonu merakla bekliyoruz. Sizin yorumunuz nelerdir? Beyazıt Öztürk ve Seda Sayanlı O Ses Türkiye sizce nasıl olur yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018