Seda Sayan Uğur Arslan Programının Adı Neden Değişti Seda ve Uğurla Oldu

Seda Sayan Uğur Arslan Programının Adı Neden Değişti Seda ve Uğurla Oldu… Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunuculuğun yaptığı Artık Susma programı neden isim değiştirdi? Hale Soygazi’nin oğlu olduğu iddaa edilen Murat Şar’ın hikayesi ile gündeme geldi program. Yeşilçam yıldızının böyle bir şeyle itham altında kalması herkesi ayaklandırmıştı.

Geçen sezonlarda evlilik programı yapan Seda Sayan ve Uğur Arslan bu sezon evlilik programlarının yayınlanması yüzünden format değiştirmişti. Bu sezon kayıpları bulma, yaşanan acıları gündeme getirme programı yapılıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı programın adı Artık Susma idi. Ama değişti.

Mesut Yarda programın adını değiştirilmesini şöyle değerlendirdi. Önceki yıllarda Objektif programı yapan Kadir Çelik çok önceleri Seda Sayanla birlikte Kanald de Artık Susma isimli bir program yapmış. Bu ismin aynen kullanılması ve Kadir Çelik’e sorulmaması işin yargıya taşınmasına sebep olmuş. Bu yüzden de programın adı değiştirilmiş.

Seda ve Uğur’la haftaiçi her gün show tv ekranlarında saat 15:00 da. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı programın adı artık Seda ve Uğur’la…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 October 2017