Seda Sayan ve Uğur Arslan Yeni Sezonda Ne Yapacak hangi Programı Sunacak 2017

10 yorum
23 izlendi

Show tv ekranlarında beğenilen evlendirme programı Evleneceksen Geli sunan Seda Sayan ve Uğur Arslan Yeni Sezonda Ne Yapacak hangi Programı Sunacak 2017-2018 sezonunda yine evlilik programı olarak Evleneceksen Gel programını mı yoksa başka bir dizi veya program mı sunacaklar merak konusu oldu.

SEDA SAYAN NE PROGAMI SUNACAK PARTNERİ KİM TIKLA ÖĞREN..

En son çıkan Khk ile evlendirme programlarına getirilen kısıtlamalar neticesinde Evleneceksen gel programının da bitip sona ereceği konuşuluyordu. Hatta ilk hafta yayının durdurulacağı bile konuşulmuş ancak daha sonra bu çıkan kararnamenin evlendirme programlarını kapsamadığı ifade edilerek devam edeceğini vurguladılar.

2017-2018 yeni sezonda Seda Sayan ve Uğur Arslan nasıl bir program sunacaklar, neler yapacaklar bizlerde merak ediyoruz. Seda Sayan ile iyi bir ikili olan ve eskiden Deniz Feneri programını sunan Uğur Arslan iyi bir iş çıkardıklarını ve yeni sezonda da Seda Sayan ile bir programda yer alabileceğini söyledi. Bakalım devam edecek mi evleneceksen gel yoksa bitip yerine başka bir program mı başlayacak..

Show tv den ayrılmayı düşünmeyen Seda Sayan ve Uğur Arslan Yeni Sezonda Ne Yapacak sorusuna büyük ihtimal kaldıkları yerden devam edecekler diyoruz. Eğer evleneceksen gel biterse hangi Programı Sunacak 2017-2018 yeni sezonda onu da buradan güncel şekilde sizlere duyuracağız. Sizde konu hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Bunu Gördün mü>>  Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek? Gerçek Final Sebebi Ne?

SON DAKİKA BİLGİSİSeda Sayan ve Uğur Arslan evleneceksen gel programını artık sunmayacaklar. Rtük tarafından yasak getirilen evlilik programı yerine farklı bir konsep ile devam edecekler. Seda Sayan ve Uğur Arslanın Yeni programı ne olacak derseniz Cezaevleri ile ilgili mahkumların sorunları vb. bir içerik olacakmış yeni program.. Detaylar için Tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seda Sayan ve Uğur Arslan Yeni Sezonda Ne Yapacak hangi Programı Sunacak 2017 (10 Yorum)

    • Ne. Olursunuz. Seda. Hanim. Ugur. Bey. Programa. Devam. Edin. Muhtesem. İkilisiniz. Yayini. Birakmayin

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017