Seda Sayan Yeni Sezon (2018-2019) Ne Zaman Başlıyor Hangi Programla Dönüyor?

Seda Sayan Yeni Sezon (2018-2019) Ne Zaman Başlıyor Hangi Programla Dönüyor? Seda Sayan yıllardır televizyon ekranlarında yer alıyor.  Yıllarca Sabahların Sultanı olarak program sunan ve kadınların en beğendiği isim olan Seda Sayan bu zamana kadar hep farklı programlarla karşımıza çıktı.

Seda Sayan yıllarca televizyon programlarını sundu. Geçtiğimiz sezonda Show TV de evlilik programı yapan Seda Sayan ve Uğur Arslan evlilik programları yasaklanınca cinayet araştırma programı yaptılar. Bu programda da istenilen reytingi alamayınca küsleri barıştırma gibi programlarla yayın hayatına devam etti. Show TV sonunda programları yayından kaldırdı. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yolları böylece ayrılmış oldu.

Seda Sayan yeni sezon için bir dizi ve program ile anlaşmadı henüz. Önceki sezonki reyting mağdurluğundan dolayı bu sezon daha seçici olacaktır ve belki de bu sezonu dinlenerek geçirecektir. Seda Sayan geçtiğimiz yıllarda evlilik programı ve sabah programları ile herkesin beğenisini kazanmıştı.

 

 

Seda Sayan Kimdir? 1961 İstanbul doğumlu olan şarkıcının gerçek adı Aysel Gürsaçer’dir. 1980 li yıllarda müzik dünyasına adım attı. Dizi filmlerde rol alan Seda Sayan sonralarda program sunuculuğu yaptı. Başarılı şarkıcı sunucu oyuncu Seda Sayan yeni sezonda televizyon ekranlarında yerini alacak mı? Nasıl bir program yapacak? Henüz anlaşma yapılmış  bir program yok. Sizlerle net bilgiler geldikçe konumuzda paylaşacağız.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018