Seda Sayanla Programı 2 Nisan Pazartesi Yayınlanacak Mı Ne Zaman Başlayacak?

Seda Sayanla Programı 2 Nisan Pazartesi Yayınlanacak Mı Ne Zaman Başlayacak?... Seda Sayan yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız ve içimizden biri olarak adlandırdığımız ünlülerden birisi. Onun cana yakınlığı Türk halkının onu sevmesini sağladı. Seda Sayan yıllar önce Türkiye’de insanların en çok güvendiği ünlü seçilmişti. İnsanlara yardım etmesi konuşması hepsi halkın sesi oluyor.

Seda Sayan uzun zamandır Uğur Arslan’la evlilik programı yaptı. Bu süre içinde de cezalar alsalarda hiçbiri bu kadar uzun olmamıştı galiba. Sonrasında evlilik programları kaldırıldı ve yerine Seda ve Uğur’la programını yaptılar. Bu programla da kayıpları bulmaya faili meçhul cinayetleri çözmeye çalıştılar. Ama bu programlarla da istenen başarıyı sağlayamadılar.

Seda ve Uğurla programı da tutmayınca Show tv yerine sadece Seda Sayan’ın sunduğu bir sabah programı yaptı. Yıllar önce Sabahların Sultanı Seda Sayan programı gibi. Ünlü konuklar geliyor ve şarkılarla sohbetle geçen bir program. Bu program sevilmişti aslında. Diğerlerinden daha iyiydi en azından. Seda Sayan ve ünlü konukların muhabbetleri, ünlülerin hayatındaki bilinmeyenleri seyirciler izlemeyi seviyordu. Ama bu program da cezaya doymadı malesef.

 Özgür Aras ve Sinem Yıldız’ın yorumcu olarak bulunduğu Seda Sayan da 5 mart programında olanlar oldu. Öyle bir ceza yedi ki yeni program ancak 2 nisanda yayınlanacak. Seda Sayan neden bu kadar ceza yedi? Bu cezanın ardından Seda Sayan’ın yayınlanacağı saatte RTÜK belgeseli yayınlanıyor. İşte bu sorunun cevabını sizlerle paylaşalım.

 

Seda Sayan programı 5 kez durdurma cezası aldı. Seda Sayan programına Ece Gürsel’i konuk etti. Ece Gürsel’in sperm bankasından çocuk sahibi olma düşüncesine karşılık ”Ne gerek var inşaat işçileri var ya” sözleri nedeniyle cezaya maruz kaldılar. Bu cezanın ardından  uzun zamandır Seda Sayan yayınlanmıyordu. Seda Sayan’la programı 2 Nisan pazartesi yeni programı ile Show tv de.

Siz Seda Sayan’ın cezası konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz. Seda Sayan’ın programı devam etmeli mi yoksa bitirilmesi doğru mu?

YORUMLAR

  1. Ey kendini bişey zanneden seda
    Seni kūçūmsediğin insanlar
    Ekmeğini helal kazanan insanlar senin gibi birilerini kullanarak para kazanmıyorlar
    Seni 30 senden beri televizyonda gőrmekten gına geldi insanlara Dūnyanın en salak insanı karşısındakini salaK zannedenlerdir sen anladın
    Git artık evinde otur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.