Sefirin Kızı Nare, Neslihan Atagül Kimdir ? Hayatı ins

O3 Medya ve NGM ‘nin 2019 ortak projesi Sefirin Kızı dizisinde Nare karakteri ile Kadın Başrol Oyuncusu olacak oyuncu kimdir? Nare ‘yi canlandıran Neslihan Atagül Kimdir, Hayatı ve instagram hesabı, burcu, boyu (height), yaşı, göz rengi, oynadığı diziler, Ödüller, Neslihan Atagül’ün dövmesi, resimleri ve daha fazlası…

O3 Medya ve NGM ‘nin ortak ve iddialı projesi Sefirin Kızı, Star TV ‘nin 2019-2020 sezonundaen iddialı yapımlarından birisi olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu yüzden de oyuncu kadrosu çok dikkatli bir seçim sürecinden geçiriliyor. Milyonluk kitleleri arkasından sürekleyebilecek seviyede başrolü üstlenebilecek oyuncu sayısı aslında çok ta değil. Az sayıda olan bu seviyedeki oyuncu kadrosu içerisinde yapımcı firmalar dizinin başrol kadın oyuncusu Nare karakteri için Neslihan Atagül ‘le anlaştılar. Bu haberin ardından sosyal medyada da Sefirin Kızı dizisi arama trendlerine girdi. Yapımcılar 12 den vurmuş gibi duruyor. Bakalım dizi senaryosu da oyuncu kalitesini yakalayacak mı?

Sefirin Kızı Nare Kimdir ? (Neslihan Atagül)

Sefirin Kızı Nare Kimdir – Neslihan Atagül

Star TV 2019-2020 dizisi Sefirin Kızında Nare karakteri Neslihan Atagül kimdir? Bu soruya cevap vermeden önce aslında dizinin konusunu biraz incelemek lazım. ‘Sen Anlat Karadeniz’i yazan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ‘in senaristliğini üstleneceği dizi aynı Karadeniz dizisi gibi bir aşk üzerine kurgulanmış. Sefir bildiğiniz üzere Elçi demek. Sefirin kızı Nare, yani elçinin kızı Nare, politik sıkıtıların doğurduğu zor bir aşka mı yelken açacak? Çok tutulan ‘Sen Anlat Karadeniz’ i 2019-2020 sezonunda tabiri caizse sallamak isteyen Star TV, bunun için Nare ‘yi ve onun aşk için verdiği mücadeleyi kullanmak istiyor. Evet, Nare tahminlerimize göre bir sevdanın peşinden koşan yaralı ama pes etmeyen bir karakter olacak gibi duruyor. Dizinin senaristlerinin 31 Temmuz 2019 ‘da paylaştıkları aşağıdaki mesajda yazdıklarımızı az çok ispatlar nitelikte! Dizinin ilk fragmanları ve bölümleri yayımlandıktan sonra sizlere bu konuda daha detaylı bilgi verebileceğiz. Sefirin kızında Neslihan Atagül’e Sancar rolünde Engin Akyürek eşlik edecek.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor ?

Star TV son dönem düzülerinin neredeyse hepsini Muğla civarında çekiyor. Sefirin Kızı diziside Muğla ‘da çekiliyor.

Sefirin Kızı 2019 Ekim-Kasım ‘da Star TV ‘de

 

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Karakterleri

Neslihan Atagül Kimdir ?

Sefirin Kızı dizisi Nare, Neslihan Atagül kimdir? Dizinin kadın başrol oyuncusunu anlatmamız ne kadar mantıklı bilemiyoruz. Malum, Neslihan Atagül ‘den bahsediyoruz burada! Merak edilen Sefirin Kızı dizisindeki Nare karakterini canlandıran 1992 İstanbul doğumlu Neslihan Atagül oynadığı diziler ile adından sıkça söz ettiren, kendisini aranan oyuncular kategorisine atmış özel ve güzel bir oyuncu. Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde okuyan Neslihan Atagül, 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Neslihan Atagül ‘e yeni dizisi Sefirin Kızında başarılar dileriz.

Neslihan Atagül Kimdir

Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül) Fiziksel Özellikleri ve Yaşı:

Boyu: 1,68 m
Kilosu: 52 kg
Burcu: Kova
Göz Rengi: Yeşil
Doğum Tarihi: 20 Ağustos 1992 (26 yıl yaşında)

Sefirin Kızı Nare Neslihan Atagül Nereli ?

Sosyal medyada sıkça sorulan ve googlede çok araştırılan bir konu Neslihan Atagül nereli? Yüz yapısı ile avrupai bir görünüme sahip olan güzel oyuncu bu fiziksel özelliklerini Beyaz Ruz kökenli annesi ve Çeçen kökenli babasından almış. Ataları ise Giresun ‘a yerleşmiş olan güzel oyuncunun memleketi Giresun Görele Daylı Köyüdür.

Neslihan Atagül’ün Dövmesi

Sefirin kızı Nare ile ekranlara yeniden dönecek olan Neslihan Atagül, bu başrolün ardından aramalarda top trendinge girdi. Güzel oyuncu ilegili en çok merak edilenlerden birisi de dudağını iç tarafına yaptırdığı dövmesi oldu! Hayranlarınca böyle bir konunun aranamsı ilginç bir durum olsada kısaca konuyu açıklayalım. Evet, Neslihan hanım 2017 yılında eşi Kadir Doğulu ‘nun baş harfini dudağının arka tarafına yaptırdı. Bu işlemin hiç acı vermediğini de yoğun sorular karşısında açıkladı.

Neslihan Atagül Dövme

Sefirin Kızı Dizisi Nare (Neslihan Atagül) ‘ün Oynadığı Diziler ve Ödülleri?

Oynadığı her dizi ile hafızalarda güzel bir yer edinen güzel oyuncu Neslihan Atagül, bu yıl başrolde oynayacağı Sefirin Kızı dizisi Nare karakterini kazanana kadar önemli deneyimler elde etti. 2006 “İlk Aşk” filmindeki rolü ile Altın Koza Film Festivalinde Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülünü, 2012 yılında “Araf” filmiyle 45. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü, 25. Tokyo Uluslararası Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü, Altın Koza Film Festivali Türkân Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülünü, Moskova 2 Morrow Film Festivali Şimdinin ve Geleceğin En İyi Oyuncusu Ödülünü aldı.

Aldığı bunca ödül ile oyunculuk kalitesini ispatlayan Neslihan Atagül ‘ün oynadığı başlıca dizileri hatırlayalım.

Neslihan Atagül ‘ün Rol Aldığı Diziler ve Tarihleri:

  • 2006/2010 – Yaprak Dökümü (Deniz)
  • 2011 – Canım Babam (Pınar)
  • 2011/2012 – Hayat Devam Ediyor (Şirin Bakırcı)
  • 2011 – Kalbim Seni Seçti (Melis)
  • 2013/2014 – Fatih Harbiye (Neriman)
  • 2014/2016 – Kara Sevda (Nihan)
  • 2018 – Dip (Bilge)
  • 2019/2020 – Sefirin Kızı (Nare)

Sefirin Kızı Dizisi ve Neslihan Atagül İnstagram Hesabı

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakteri ile Sancar (Engin Akyürek) in yavuklusunu canlandıran Neslihan Atagül ins (instagram hesabı) nedir ? 7,8M gibi oldukça yüksek bir hayran kitlesine sahip olan Neslihan Atagül ‘ün instagram hesabına @neslihanatagul tagı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sefirin Kızı dizi yapımcı ve ekibinin paylaşımlarına ise @sefirinkizi.oficial ins hesabından ulaşabilirsiniz. Güzel oyuncunun her gün paylaştığı resimleri görebilir kendisine ve dizi ekibine bu hesaplardan iletişime geçebilirsiniz.

Sefirin Kızı Nare – Neslihan Atagül ‘ün İnstagram Resimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.