Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor ? Dizide Gösterilen Mekanların Adresi

2019 yaz sonunda çekimleri başlayan Sefirin Kızı nerede çekiliyor ? Muhteşem dizinin set adresi neresidir? Yazın güzelliğinde diziye konu olan eşsiz manzaraların tanıklık ettiği Sefirin Kızı dizisinde gösterilen mekanların adresi neresidir ?

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor ? Dizide Gösterilen Mekanların Adresi

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor ?

Sefirin Kızı dizisi ülkemizin tatil cenneti olan ege kıyılarında çekiliyor. 2019 yaz sezonunun sonunda çekimlerine başlanan dizi eylül ayına kadar yetiştirilecek ve 3. haftada ilk bölümünü yayınlayacak. Sürenin yaklaşması ile kriterleri hakkında tüyolar veren Sefirin Kızı set adresi belli oldu.  Siz de tatil bölgesi Ege’de iseniz dizi setini ziyaret ederek bir çaylarını içebilir ünlü oyuncuları çekim anında izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor ?

Sefirin Kızı Dizi Seti Neresi ?

Sefirin Kızı dizi seti ülkemizin Ege kıyısında olan tatil cenneti Muğla iline kurulmuştur. Bodrum’a yakın bir bölgede seyir eden dizi çekimleri oyuncuları da memnun etmiştir. Antep ve Anadolu’nun sıcak bölgeleri yerine tatillerini de devam ettirebilecekleri Muğla’da dizi çekimlerini tamamlama kararı alan dizi ilk bölümü ile Eylül’ün üçüncü haftası yayında olacak.

  • Muğla Merkez
  • Bodrum Sahil Kesimi
  • Ege Bölgesi
Sefirin Kızı Dizi Seti Neresi ?

Sefirin Kızı Dizisinde Gösterilen Mekan Restaurant Manzara Neresi ?

Bu başlığımızı dizinin bölümleri belli oldukça güncellemeye devam edeceğiz. Ancak sizlere genel bilgi verebiliriz. Sefirin Kızı dizisinde gösterilen mekan restaurant ve manzaraların tamamı Ege bölgesinin eşsiz güzelliğidir. Dizinin çekildiği adres Muğla ilinde kalmış bilinmeyen güzellikler ile doludur. Özellikle yaz ayı içerisinde başlanan çekimler de müthiş atmosfer yaratmaktadır. Sefirin Kızı dizi oyuncuları hakkında detaylı konumuzu okudunuz ?

Sefirin Kızı Dizisinde Gösterilen Mekan Restaurant Manzara Neresi ?

Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu Kimler Var Dizi Konusu ve Tekrarı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2019