Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu Kimler Var Dizi Konusu ve Tekrarı

Star Tv’nin yeni yaz dizilerinden Sefirin Kızı oyuncu kadrosu kim kimdir haberimizin devamında. Sefirin kızı tekrarı ne zaman hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor saat kaçta ? Sefirin kızı dizi konusu nedir yazarı ve oyuncuları kimdir hepsi haberimizin ayrıntılarında.

Sefirin Kızı yaz sezonu boyunca Star Tv’de yayınlanacak. NGM ve Q3 Medya’nın ortak yapım yaz dizisi Star Tv’de yayınlanacak. Ver Elini Aşk ve Şahane Damat gibi senaryoların sahibi Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaristi Sedef Nehir Erdem birlikte yaz dizisi yazdılar. Adına da Sefirin Kızı koydular. Peki kimdir bu Sefirin Kızı oyuncu kadrosu kimler var ? Dizi konusu ve Sefirin Kızı tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacak ?

Sefirin Kızı Dizi Oyuncuları Kimdir?

Ferda ve Nehir Hanım’ın senaryosunu teslim ettiği bu günlerde yapımcı firma cast çalışmalarını hızlandırdı. Bebek yüzlü oyuncu Serenay Sarıkaya Medcezir dizisinden sonra medya dünyasına geri döndü. Bir zamanlar Fi/Çi internet dizisinde oynamış olsa da pek istediği gibi gitmedi. Yeni sezon için Sefirin Kızı dizi oyuncuları arasına katıldı. Kulislerde gezen haberlere göre Sefirin Kızı oyuncuları listesi oldukça güçlü olacak. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinden hatırladığımız Engin Akyürek ve başarılı oyuncu Neslihan Doğulu’da Serenay ile aynı sette olacak. Henüz imzaların atılmadığı dizi Sefirin Kızı oyuncuları netlik kazandığında konumuzu güncelleyerek sizlere bilgi vereceğiz.

Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu Kimler Var Dizi Konusu ve Tekrarı

Bir diğer Sefirin Kızı oyuncuları arasında olma ihtimali yüksek olan karakteri Sen Anlat Karadeniz dizisinden tanıyoruz. Heves karakteri ile tanıdığımız İrem Helvacıoğlu. Ancak bu iki karakter de şuan hayali olarak görülüyor henüz resmi bir açıklama gelmedi. İki oyuncu da Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadıklarından aynı anda başka bir dizide oynamaları mümkün değildir.

Sefirin Kızı oyuncuları

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor ?

Dizi set adreslerini sizin için araştırıyoruz. Sen Anlat Karadeniz’in nerede çekildiğini bilmeyen kalmadı. Yeni dizi Sefirin Kızı nerede çekiliyor dizi seti adresi neresi ilk tanıtım fragmanından sonra ok merak edildi. Özellikle yaz aylarında oyuncuların da tatil beldelerine taşınması nedeni ile yapımcı şirket güzel bir karar ile dizi setini Muğla sahil kısmına kurmaya karar verdi. Sefirin Kızı dizisi Muğla’da çekiliyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019