Sefirin Kızı Sancar, Engin AKYÜREK Kimdir ? Dizileri ve Yaşı

Muhteşem oyuncu kadrosunda yer alan Sefirin Kızı Sancar kimdir karakteri oynayan yakışıklı sanatçı kim ? Engin Akyürek yaşı kaç oynadığı dizileri instagram hesabı ve hayatı hakkında bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Sefirin Kızı oyuncuları arasında baş rol oyuncusu olan Sancar kim yakından tanıyalım.

Sefirin Kızı Sancar, Engin AKYÜREK Kimdir ? Dizileri ve Yaşı

Sefirin Kızı Sancar Kimdir ? Engin Akyürek

Sefirin Kızı oyuncuları arasında baş rol karakteri belli oldu. Uzun aradan sonra dizilerini özlediğimiz Engin Akyürek instagram hesabından açıklama yaptı. 2019 2020 yeni sezonda O3-NGM imzası ile yayın hayatına başlayacak. Dizinin başlangıç tarihi için Eylül’ün son haftası ya da ekim ayı başı olacağı ön görülüyor. Engin Akyürek’i tanıyarak konumuza devam edelim.

Sefirin Kızı Sancar Kimdir ? Engin Akyürek

Engin Akyürek Kimdir ?

12 Ekim 1981 Ankara doğumludur. Aslen Erzincan’lıdır. Memur bir baba ile ev hanımı annenin büyük oğludur. Sokakta top oynayarak başladığı futbol hayatında kariyer yapmak onun en büyük hayali idi. Beşiktaş aşığı Engin Bey Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Bölümün’ünden mezun olmuştur. Oyunculuğa üniversite zamanında fakülte içinde yapılan tiyatro oyunları ile başlamıştır. 2014 yılında katıldığı Türkiye’nin Yıldızları programında birinci olmuş bir anda yönetmenlerin dikkatini çeken yakışıklı haline gelmiştir. Başarılı oyuncu birçok dalda ödül almıştır.

Engin Akyürek Kimdir ?

Sefirin Kızı Sancar Engin AKYÜREK ödülleri

Sefirin Kızı oyuncuları arasında baş rol oyuncusu Sancar karakterinin sahibi Engin Akyürek aldığı ödüller ile oyunculuğunu kanıtlamıştır.

  1. 2006 yılında ÇASOD Oyunculuk Ödülleri yarışmasında Kader adlı filminde Umut Veren Sanatçı unvanına layık görüldü.
  2. 2007 yılında 39. Siyad Türk Sineması Ödülleri yarışmasına katıldı. Kader adlı filminde Umut Veren Sanatçı unvanını eve götürdü.
  3. 2012 yılında Televizyon En İyiler Ödülleri yarışmasında Fatmagül’ün Suçu Ne? Adlı dizide En İyi Erkek Oyuncu ödülünü başarı ile aldı.
  4. 2014 yılında Televizyon En İyiler Ödülleri yarışmasında Kara Para Aşk adlı dizisi ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almak için sahneye çıktı.
Sefirin Kızı Sancar Engin AKYÜREK ödülleri

Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek Yaşı Boyu Kilosu

Yakışıklı oyuncu Sefirin Kızı Sancar karakterini canlandırınca Engin Akyürek yaşı boyu kilosu tekrar merak edilmeye başlandı. Fiziksel özelliklerini tanıyalım.

Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek Yaşı Boyu Kilosu

Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek Dizileri ve Filmleri

Sayısız tiyatro filminin yanında medya dünyasının tanınan ismi Engin Akyürek 2019 2020 sezonu için yeni projesini tanıttı. Sosyal medya instagram hesabı üzerinden doğruladığı bilgiye göre yakışıklı oyuncuyu bu sezon Sefirin Kızı oyuncuları arasında Sancar adı ile izleyeceğiz. Rol aldığı dizileri ve filmleri liste halinde sıraladık.

Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek Dizileri ve Filmleri

Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek İnstagram Hesabı

Sefirin Kızı oyuncuları başrol oyuncusu Engin Akyürek Sancar karakterini canlandırıyor. Siz de başarılı oyuncumuz ile iletişim kurmak isterseniz menajerinin yönettiği sosyal medya instagram hesabına yazabilirsiniz. @enginakyurekprojeler tagı ile 150 binden fazla takipçisi olan hesabı resmidir

Sefirin Kızı Sancar Engin Akyürek İnstagram Hesabı

Sefirin Kızı Sancar kimdir karakteri oynayan oyuncu Engin Akyürek kim yaşı boyu kaç gibi soruları konumuzda bulabilirsiniz. Engin Akyürek instagram hesabı dizileri ve filmleri hakkında eklenmesini istediğiniz ek bilgileri bize yorumlar kısmından iletiniz.

Sefirin Kızı Sancar kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version