Seksenler Dizisi Yeni Bölümleri Başlıyor Oyuncu Kadrosu Listesi 2019

Trt’in sevilen dizisi Seksenler tekrardan çekilmeye başlanıyor. Birol Güven’in yazdığı ve altı sezon boyunca TRT1 ekranlarında yayınlanan komedi dizisi için senarist Birol Güven tekrardan kollarını sıvadı. Seksenler dizisi yeni bölümleri başlıyor peki oyuncu kadrosunda kimler var? Seksenler Dizisinden çıkan ve ayrılan oyuncular kimler 2019 Seksenler dizisinde yenilikler ne olacak ?

Seksenler Dizisi Yeni Bölümleri Başlıyor Oyuncu Kadrosu Listesi 2019

Reytinglerin rekortmeni olmasa da sevilerek izlenen herkes tarafından bilinen ve çizgisini altı yıl boyunca bozmamış bir dizi. Birol Güven tarafından tekrar yazılmaya başlandı. Twitter hesabı üzerinden attığı tweet ile takipçilerini heyecanlandırdı. Seksenler Türkiye tarihinde çok farklı yeri olan yıllardı. Esnaflık arkadaşlık derken çalan müziklere kadar her şeyi ile çok değişik bir projeydi. Sonrasında Doksanlar dizisi her ne kadar başarılı olsa da Seksenler kadar reyting alamamıştı.

Seksenler Dizisi 2019-2020 Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Senaryoyu devamı niteliğinde yazacağını açıklayan Birol Bey’i yakından takip ediyoruz. İçerisinde yine eski sokak ve konsept ana temel olacak. Şuan için ilk bölümlerin senaryoları tamamlanmış durumda. Cast çalışmaları başlatılan dizi için seti henüz kurulmadı. Sizlere iyi haberi ise şimdiden verebiliriz. Seksenler dizisi ne zaman başlıyor 2019 yılında diye çok mesaj alıyoruz. Yeni sezonda Seksenler dizisi eylül ayının üçüncü haftası ekranlara gelecek. Şuan için TRT1 ile imza atılmamış olsa da kanalının değişmeyeceğini düşünüyoruz. Son zamanlarda kanallar arası adil rekabetin korunması açısından teklif gizliliği artık paylaşılıyor. Bu yüzden sayın Güven’in başka kanala diziiyi teklif dahi etmeyeceğini düşünüyoruz.

Seksenler Dizisi Ne Zaman Başlıyor 2019

Seksenler Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu 2019 Kimler Var?

Yakından takip edilen dizi oyuncuları arasında eski oyuncular ile tek tek görüşülmeye başlandı. Titizlik ile devam eden çalışmada unutulmamalı ki Show Tv’nin dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik reyting alamadığı için ekranlara altıncı bölümde veda etmişti.

Seksenler Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu 2019 Kimler Var?

Seksenler dizisinin 2019-2020 yeni sezon kadrosunda;

 • Rasim Öztekin
 • Özlem Türkad
 • Şoray Uzun
 • Yasemin Conka
 • Ayşe Tolga
 • Kemal Kuruçay
 • Tolunay Donat
 • Hakan Bulut
 • Betül Berk
 • Suzan Kardeş
 • Berat Yenilmez
 • Ceyhun Fersoy
 • Begüm Öner
 • Necmi Yapıcı
 • Özlem Balcı
 • Hacı Ali Konuk
 • Onur Dilber
 • Faruk Sofuoğlu
 • Ali Fuat Pekzeren
 • Aşkın Şenol
 • Osman Büyükercan

ve tam bilgi verilmeyen sürpriz isimler yer alacak.

2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor? Tekrarı Ne Zaman

Seksenler 2019 Çalan Şarkılar

Çalan şarkıları ile de bizlere Seksenli yılları anlatan dizide dönemin önemli sanatçılarının bestelerine yer veriliyor. Özellikle Nilüfer, Sezen Aksu gibi önemli isimlerin şarkıları o yılları yaşayanlara dönemi hatırlatıyor. Kardeşliğin ve esnaflığın çok farklı olduğu değişik ve unutulmaz hayat dönemi olan Türkiye Seksenler zamanı asla unutulmayacak. Dizilere konu olacak kadar farklı bir dünya olan Seksenler dizisinde çalan şarkılar da bizlere hatırlatan Plak Ergün’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Seksenler 2019 Çalan Şarkılar

Seksenler Fehmi Kimdir ?

O bir ev erkeği keyif adamı Fehmi baba. 1959 İstanbul doğumludur. Kendisini en iyi Seksenler dizisindeki Fehmi rolü ile tanısak ta Rasim Öztekin deneyimli bir oyuncudur. Yakın çevresi tarafından Rasim Bey’in oynadığı Fehmi rolü aslında onun gerçek hayatıdır. Bu yüzden oynarkende bir o kadar rahat ve doğaldır. Cem Yılmaz’ın da dikkatini çekmiş GORA filminde birlikte oynamışlardır. Kızı da aynı babası gibi oyuncudur. Büşra Pekin babası ile aynı dizide Seksenler dizisinde oynayacak mı? 2019 Seksenler dizisi oyuncu kadrosu içerisinde yer alan Fehmi babayı icat çıkarma sözü ile tanıyoruz.

Seksenler Fehmi Kimdir

Seksenler Rukiye Kimdir ?

10 Ağustos 1971 tarihinde İstanbul doğumludur. Özlem Türkad başarılı tiyatro oyuncusudur. Birçok tv oyuncusunun mezun olduğu adres olan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Kendisini en iyi 2012 yılında Seksenler dizisi ile TRT1 ekranlarında tanıdık. Evin güzel kalpli sessiz annesi. Yeni sezonda da Seksenler oyuncu kadrosunda olacak Özlem Türkad 2015 yılında Ömer Aldemir ile evlenmiştir. Başarılı oyuncu Rukiye anne yeni sezon için imza attığında tüm takipçilerinden beğeni mesajları aldı.

Seksenler Rukiye Kimdir

Seksenler Ahmet Kimdir ?

1968 Bulgaristan doğumludur. Kendisini Kaygısızlar dizisinden tanıdığımız Gültekin Alpay altı sezon boyunca Seksenler dizisinde rol almıştır. Dizinin 2019 oyuncu kadrosu için görüşmeye gelen Şoray Uzun takipçilerini sevindirdi. Dizideki Ahmet karakterine 2019 yılı Seksenler dizi oyuncuları arasında yer verecek. Babasının Türkan Şoray hayranı olan Şoray Uzun bu yüzden başarılı oyuncunun soy adını adı olarak taşımaktadır. Aynı zamanda TRT 1 de yarışma programı da sunan usta oyuncu bu yıl yoğun çalışacak. Bulgaristan göçmeni Şoray Uzun’a Seksenler Ahmet Kimdir sorusuna en iyi yanıt olduğu için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Seksenler Ahmet Kimdir

Seksenler Gülden Kimdir ?

Seksenler dizisinde Ahmet’in eşi Gülden kimdir ? 1973 doğumlu olduğunu söylersek şaşırır mısınız? Güzelliği ile her daim yaşını gizlemeyi başaran ünlü oyuncu aslında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü okumuştur. Diplomasını aldıktan sonra oyuncu olmaya karar veren güzel yıldız ajansa kaydolarak şansını denemeye başladı. İlk oynadığı dizi Şehnaz Tango ile medya dünyasına giriş yapmayı başardı. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Seksekler dizisinde Gülden kimdir dediklerinde baş rol oynayacağını.

Seksenler Gülden Kimdir

Seksenler Nazlı Kimdir ?

Yasemin Çonka 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. Seksenli yıllarda ergenlik dönemini yaşamıştır. Küçük yaşından beri oyunculuğa ilgisi olan Yasemin lise yıllarında okulun tiyatro ekibindeydi. Becerisinin farkında olan ailesi de kendisine destek verdi. Girdiği sınavlar ile Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bolümü’nde okumaya hak kazandı. Oyunculuk yeteneğini üniversite diploması ile yetkilendirmeyi başardı. Kendisini her ne kadar Bizim ev ve İkinci Bahar dizilerinden hatırlasak ta altı sezon oynadığı Seksenler dizi onu unutulmaz yapmıştır. 2017 yılında yerli Türk Sineması olan Yaşamak Güzel Şey filmindeki Çiğdem rolünü oynamıştır. Yetenekli oyuncu Tuba Büyüküstün gibi önemli isimlerin yer aldığı dizilerde de yer almıştır. Gönülçelen ve Ahu Türkpençe, Çetin Tekindor gibi önemli oyuncuların yer aldığı Bir İstanbul Masalı’nda rol almıştır. Yasemin Çonka Seksenler dizisi oyuncu kadrosunda 2019 yılı için yer alacak oyuncular arasında. Geçtiğimiz senaryolarda Ergun Plak’ın aşkı ile Nazlı’yı tanımıştık. Geçen yılların devamı olacak dizide senaryonun ana çizgileri değişmeyecek.

Seksenler Nazlı Kimdir

Seksenler Ergün Kimdir ? 2019 Oyuncu Kadrosu

Serhat Kılıç 8 Temmuz 1975 yılında doğmuştur.  Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncunun ana dalı tiyatrodur. Devlet Tiyatrosu’nda çalışarak deneyimini tamamlamış bu başarı onu Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim görevlisi yapmıştır. 2014 yılında kendi eğitim kurumunu kurmaya karar veren Serhat Kılıç o yıllarda Seksenler dizisindeki Ergün kimdir dediklerinde benim diyeceğini düşünemiyordu bile. Bir tiyatro atölyesinden ibaret olan Serhat Kılıç okulunda eğitim vermeye başlamıştır. 2012-2016 yılları arasında Seksenler dizisindeki Ergün Plak’ın sahibi olarak rol almıştır. Dizi TRT1 ekranlarından veda edince başarılı oyuncu 2017 yılında Çember filminde komiser oldu. Kendisini 2017-2018 sezonunda çok izlenen Söz dizisinde Çolak karakteri ile görmüştük. Şimdilerde ise tekrardan ünlendiği Seksenler projesinin oyuncu listesine dahil oldu.2019 yılında TRT1 ekranlarında başarılı oyuncuyu izleyeceğiz. Oyuncumuzu instagram üzerinde @serhatkilic1 tagı ile bulabilirsiniz.

Seksenler Ergün Kimdir - 2019 Oyuncu Kadrosu

Seksenler Çağatay Kimdir ? İlker Ayrık’ın 2019 Projesi

Kendisini bir çok komedi mizahı projeden tanıdığımız İlker Ayrık’ın oynadığı Seksenler dizisindeki Çağatay’da yine yeni bölümlerde devam edece karakterlerden birisi. 16 Ekim 1979 doğumlu usta oyuncu ve sunucuyu biraz tanıyalım. Onu ünlü yapan eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Bölümü’nde almıştır. Ayrıca mezun olduktan sonra kendi tiyatrosu olan Pervasız’ın kurucusudur. 2002 yılından beri medyanın tanınan yüzüdür. Çağatay Ulusoy ile Akbank reklam filmin oynamış,  Çakallarla Dans filminde muhasebeci Servet rolünü üstlenmiştir. Kendisini son zamanlarda ise Fox Tv’de sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programından tanıyoruz. 2019 sezonunda tekrardan çekilmeye başlayan Seksenler dizisi yeni oyuncu kadrosu içerisinde yer alacak önemli isimlerden birisidir.

Seksenler Çağatay Kimdir - İlker Ayrık'ın 2019 Projesi

Seksenler Butik Ali Kimdir ?

9 Ocak 1982 yılında İstanbul’da doğan Hakan Bulut Seksenler dizisindeki Butik Ali’dir. 2001 yılında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde ilk deneyimlerine başladı. Usta oyuncu profesyonel eğitimini Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden almıştır. Mint Yapım ile tekrardan masaya oturan Butik Ali 2019 Seksenler oyuncuları kadrosunda yer alacaktır. Bir ticaret adamı olan Ali sürekli yeni pazarlama icatları ile ekran başındakileri güldürmeyi başarmıştır. Dilek ile yaşadığı yıllar süren aşkı da final bölümünde gerçek olan Ali 2019 yılında TRT1 ekranlarında Dilek çok mutlu tablo çizecek.

Seksenler Butik Ali Kimdir

Seksenler Elvan Kimdir ?

Begğm Öner’in canlandırdığı Elvan kimdir ? 7 Mart 1989 yılında Almanya’da doğmuştur. Sami’nin kızıdır. Dizi içerisinde babası ile birlikte çalışmakta pasta yapıp satmaktadırlar. 2007 yılında Bez Bebek dizisi ile ilk deneyimini yaşayan güzel oyuncu yıllardır ekranlarda yer bulmaktadır. Melekler Korusun, Arka Sıradakiler gibi gençlik dizilerinde de rol almıştır. Seksenler dizisinin konusu içerisinde güzel kızı canlandırmakta dükkana gelen müşterileri etkilemektedir. Güzelliği kadar yaptığı pastalar da çok beğenilmektedir. Pastacı Elvan yeni oyuncu kadrosunda imza atmış bir diğer güzel oyuncudur.

Seksenler Elvan Kimdir

Seksenler Tadıgüzel Pastanesinin Sahibi Sami Kimdir ?

1970 Sakarya doğumludur. Seksenler dizisinde Tadıgüzel Pastanesi’nin sahibidir. Sami Usta güzelliği ile herkesi etkileyen Elvan ile dükkanı işletmekte ve pastaları yapmaktadır. Farklı şivesi ile dikkat çeken Sami Usta pastaların söz ettirmez. Kalite olarak sunduğu pastanın hakkını her zaman savunur. Güzel kızı ile ise başı beladadır. Sürekli sarkıntılık edenler olmaktadır. Bunları takip ederek bir anda içerisindeki canavarı onlara göstermekten bir an bile tereddüt etmeyen Sami Usta Seksenler dizisinin 2019 oyuncu kadrosunda tekrar yer alacaktır.

Seksenler Tadıgüzel Pastanesinin Sahibi Sami Kimdir

Seksenler Dizisindeki Bekçi Kimdir ?

Hacı Ali Konuk’un canlandırdığı Bekçi karakteri dizinin vaz geçilmezi olmuştur. 1 Mayıs 1969 boğa burcudur. Eğitimini Müjdat GEzen Sanat Tiyatrosu’nda ve Levent Kırca Tiyatrosu’nda tamamlamıştır. Tümay Özokur ajansına bağlıdır. 1995 yılında rol almaya başladığı Çiçek Taksi ile kendisini hatırlıyoruz. Tatlı Hayati Hayat Bilgisi, Arka Sokaklar gibi bilindik dizilerde yer almıştır. 2019 sezonunda yeni oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkacak Seksenler dizisinde Bekçi rolünü oynamaya devam edecektir. Son oynadığı proje ise Payitaht Abdülhamit dizisindeki Aşçı Fadıl olmuştu.

Seksenler Dizisindeki Bekçi Kimdir

Seksenler Laz Komiser Onur Dilber Kimdir ?

Polis memuru Selahattin ile birlikte polis merkezinin başında oturan isimdir. Onur Seksenler dizisinde iki ayrı karakteri canlandırmaktadır. Eve gittiğinde çok nazik eşine karşı çok mütevazi biri olur iken iş yerine geldiğinde ise bir o kadar sert ve tavize dayanamayan birisidir. Selahattin’e hemen hemen her bölümde söylediği ” kendine haritadan bir yer beğen Selahattin ” sözü ile replik haline gelmeyi başarmış oyuncudur. 1982 yılında Trabzon’da doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olduktan sonra medyaya adım atmıştır. 2006 yılında Fırtına dizisi ile deneyimine başlamıştır. Oynadığı bilindik yapımlar arasında Metin Akpınar’ın yönettiği Papatyam ve Kanal D’nin farklı belgesel dizisi Kanıt’ta oynamıştır. Oynadığı popüler filmler arasında Of’lu Hoca’nın Şifresi ve Yaşamak Güzel Şey ile ününe ün katmıştır. Laz Komiser şimdi ise Seksenler dizisinde tekrarda ekrana çıkacaktır.

Seksenler Laz Komiser Onur Dilber Kimdir

Seksenler Dizisindeki Fatma Kimdir ?

Suzan Kardeş 1960 yılında Kosova’da doğmuştur. Oyunculuğu kadar şarkıcılığı ile de ön plana çıkan usta oyuncunun değişik ve orjinal şivesi her zaman ekranlarda yer bulmuştur. Aynı zamanda bir makyaj uzmanıdır. İlk işi Hürriyet gazetesinin resim çalışmaları oldu. Resimlerden önce ünlülere makyaj yapan Suzan Kardeş her alanda başarılıydı. Sezen Aksu’nun vazgeçilmez makyaj uzmanıdır. Yine Tv’de uzun yıllar yayınlanan Cem Yılmaz’ın kız kardeşi ile evli olan Tolga Çevik’in programında oynamıştır. Arkadaşım Hoşgeldin komedi tiyatrosunda sürekli sahneye gelerek Tolga’nın yüzünü silen kadını oynamıştır. Şimdilerde ise Seksenler dizisindeki Fatma karakterine devam edecek mi merak ediliyor. Henüz imza aşamasına gelmeyen Mint Yapım ile Suzan Kardeş’in görüşmesi devam ediyor. Olumlu ya da olumsuz sonucu takip ediyoruz.

Seksenler Dizisindeki Fatma Kimdir

Seksenler Bakkal Mehmet Neden Yok ?

Seksenler 7. sezon oyuncularını açıkladığında aralarında Bakkal Mehmet amca neden yok diye aranmaya başladı. Hemen hemen bütün oyuncuları geri toplamayı başaran Mint Yapım ara verdiği projesinden sonra neden Bakkal Mehmet ile anlaşamadı? Ayberk Atilla’nın oynadığı karakter için çok üzgünüz. Seksenler dizisinin önemli ve sevilen oyuncularından birisi olan Ayberk Atilla mesane kanseri idi. Uzun zaman hastane denetiminde kansere karşı savaş veren Bakkal Mehmet 21 ocak 2017 yılında yenik düştü. Hayata gözlerini yumarak bizleri yalnız bırakan Ayberk Bey’in yakınlarına Allah sabır kendisine ise mekanı cennet eylesin.

Seksenler Bakkal Mehmet Neden Yok

Seksenler Nurten Kimdir ?

Dolunay Tonat’ın oynadığı Seksenler dizisindeki Nurten kimdir ? 1 Ocak 1975 doğumludur. Evli ve üç çocuk annesi Dolunay’ın çok başarılı bir eğitim geçmişi vardır. Notre Dame de Sion Fransız Kız Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra University of California Los Angeles’te yabancı dil eğitimi aldı. Ülkeye geri döndükten sonra uzun süre İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piano Bölümü’nde eğitim almıştı. Mint Yapım’ın oyuncu kadrosunda olan Dolunay Tonat Seksenler dizisindeki Nurten karakteri ile ünlenmiştir. Ayrıca emlak firması olan REMAX Gayrimenkul’ün genel müdürüdür. Bu sezonda da Seksenler dizi oyuncuları arasında yer alması büyük ihtimaldir. Ancak henüz imza aşamasına gelinmeyen oyuncular arasındadır.

Seksenler Nurten Kimdir

Seksenler Niyazi Kimdir ?

1971 Yılında Ankara doğumlu olan Haluk Özenç henüz iki yaşında iken İstanbul’a taşınmıştır. Başarılı sanatçı liseden sonra puanı yüksek olan Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni bitirerek diplomasını almayı başarmıştır. Ancak içindeki oyunculuk ruhu daha çok baskılanamamış ve ikinci üniversitesini okumasına neden olacak kadar hayatını etkilemiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo TV Sinema Bölümü’nde Yüksek Lisans yaparak başarı ile mezun olmuştur. Kendisini ilk olarak Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın başrol oynadığı Çocuklar Duymasın dizisindeki Arda rolü ile tanıdık. Oynadığı popüler dizilerden bazıları, Yalancı Yarim, Belalı Baldız, Acemi Cadı ve Aslı ile Kerem oldu. Ancak biz onu en çok Seksenler dizisindeki Niyazi karakteri ile hatırlıyoruz. 2019 yılı oyuncu kadrosu içerisinde de yine rol alacağına yüksek ihtimal veriyoruz. İlk görüşmenin yapıldığı ancak henüz imzaların atılmadığı oyuncu hakkında gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz.

Seksenler Niyazi Kimdir

Seksenler İdris Kimdir ?

3 Şubat 1966 yılında Trabzon’da doğmuştur. Karakteri canlandıran Tahsin Taşkın hiçbir eğitim almadan başarılı oyuncu olmayı yaradana borçludur. Pazarcı olan Tahsin’in hayatı çok inişli çıkışlı seyir etmiş. Pazarcılıktan bir anda ünlenen Tahsin, yerel radyo programında sunuculuk yapmıştır. Çocukluğundan beri sürekli herkesin taklidini çok başarılı yapan Tahsin çalıştığı radyonun tv kanalına geçmek için dilekçe vermiştir. Bir kadar canlı tv programı sunuculuğu yaptıktan sonra dizi teklifleri almaya başlamıştır. 1999 yılında Ayrılsak Da Beraberiz dizisinde rol alarak ilk dizisine başlamıştır 2003 yılına kadar devam eden diziden sonra Doktorlar, Yaprak Dökümü, Yalancı Romantik, Papatyam gibi önemli genç dizilerinde oynamıştır. Şimdi ise tekrardan çekimlerine başlanan Seksenler İdris kimdir sorusuna en iyi yanıt olarak Mint Yapım ile tekrar imzayı atan oyuncu senaryoyu okumaya başladı.

Seksenler İdris Kimdir

Seksenler Manav Mustafa Kimdir ?

1972 yılında İstanbul’da doğdu. Manav Mustafa olabilmek için çok çalışmış Aşkın Şenol’u biraz tanıyalım. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuş oyuncudur. İzmir Sanat Tiyatrosu’nda ilk sahne deneyimini kazanmıştır. Nejat İşler ve Bekir Köşker ile birlikte Kahraman Soytarılar Kumpanyası Tiyatrosu’nu kurdu. 2001 yılında ise buradan ayrıldı. Oynadığı tv dizileri arasında en bilindikleri “7 Numara”, “Yılan Hikayesi”, “Kısa Devre”, “Müjgan Bey”, “Hayalet”, “Güz Yangını”, “Mert’le Gert”, “Cümbür Cemaat Aile”, “Nuri”; sinemada, “11’e 10 kala”, “Ev”, “Beş Şehir” ile ekranların tanınan yüzü olmayı başarmıştır.Muhteşem Yüzyıl dizisinde de oynamayı başarmış Aşkın Şenol tekrardan çekimlerine başlanacak Seksenler dizisindeki Manav Mustafa olmayı kabul etmiştir.

Seksenler Manav Mustafa Kimdir

Seksenler Dizisindeki Yıldız Kimdir ?

TRT1’in sevilen dizisi Seksenler yeniden çekilmeye başlandı. 2019 yılında 7. sezonu ile kaldığı yerden devam eden Seksenler dizisindeki Yıldız kimdir ? Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ettiği Özlem Balcı 2019 sezonunda yine ekranlarda olacak. Muğla Fethiye doğumlu Özlem çalışma hayatına lise yıllarında başladı. Yerel bir radyo kanalında DJ’lik yapmaya başlayan yetenek kısa sürede ünlenmeye başladı. Radyodan sonra Tv’ye geçiş yapan oyuncumuzu Sabah Şekerleri, Köyümüzde Özlem, Özlemce gibi programların sunuculuğunu genç yaşında yapmıştır. Yine Muğla’nın yerel televizyonu olan Şah Tv’de haber spikeri olarak çalıştı. Alo 157 gibi önemli kurumunun tanıtım filmlerinde oynamıştır. Ancak kendisini en iyi Seksenler dizisindeki Yıldız olarak tanıyoruz. Başarılı oyuncu yeni sezonda da yine kendi kanalı TRT1’de eski dizi arkadaşları ile ekranlarda olacak.

Seksenler Dizisindeki Yıldız Kimdir

Seksenler Basri Kimdir ?

Dizinin başarılı oyuncusu Mehmet Elmas’tır. 1965 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu oğlak burcudur. Anne tarafı Çanakkale Biga anne tarafı Balıkesir Gönen bölgesinden gelmektedir. Çocuklar Duymasın dizisinde Şevki rolü ile 2017 yılında yer almıştı. Seksenler dizisinde 46’lık Basri olarak ekranların tanınan yüzü haline geldi. 2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde de rol almıştı. Güven tarafından tekrar yazılmaya başlayan Seksenler dizisindeki Basri rolünü tekrar Mehmet Elmas oynayacak. Kendisine başarılar diliyoruz.

Seksenler Basri Kimdir

Seksenler Hayati Kimdir ?

Ekan Köse’nin oynadığı Seksenler Hayati kimdir ? 1 Ekim 1977 doğumlu Erkan Bey, terazi burcudur. Ankara Haymana doğumludur. Aslen Ankara’lı olan oyuncunun anne tarafı Bolu’dandır. Ankara’da radyo sunuculuğu yaparak deneyimine bağlamış Erkan Köse’yi en iyi Paris Hilton ile film çekmesinden hatırlıyoruz. Sinan Çetin’in yapımcılığını üstlendiği Yarmani filminin çekimleri Nevşehir’de başlanmış Los Angeles’te tamamlanmıştı. Aynı zamanda Seksenler dizisinin benzer senaryosuna sahip olan Doksanlar dizisindeki Patlak Emin’i oynuyordu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde de yer almış usta oyuncu Çocuklar Duymasın 2010-2011 yılındaki oyunculuğu ile başladığı deneyimlerine Seksenler dizisindeki Hayati karakteri ile devam etmektedir.

Seksenler Hayati Kimdir

Seksenler Dizisindeki Kasap Bahtiyar Kimdir ?

Dizinin 1. sezonundan beri Kasap Bahtiyar olarak rol alan oyuncunun ilk deneyimi yine Seksenler dizisi olmuştur. 6. sezonunda final yapan diziden sonra başka filmde rol almamıştır. Ancak kendisinin yapımcısı olduğu bir çok tiyatro sahnesi vardır. Aynı zamanda profesyonel tiyatro oyuncusudur. Ülkemizin Adana kentinde dünyaya gelmiştir. Sempatik ve doğal oyunculuğu onu Türkiye’nin bilinen yüzü haline getirmiştir. Kebaplık kıyma satışı ile dizi içerisinde ünlüdür. 2019 yılında tekrar yayınlanmaya başlayacak Seksenler dizisinin yeni oyuncuları arasında eskilerden gelen Faruk Sofuoğlu’da rol alacaktır.

Seksenler Dizisindeki Kasap Bahtiyar Kimdir

Seksenler dizisi için gün belli oldu. TRT1 ekranlarında her perşembe akşamı yayınlanacak dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Senaryosunun hızla yazıldığı çekimler için dizi setinin kurulduğu Seksenler dizisi 24 eylül’de sezonun ilk bölümünü yayınlayacak. Eski kadrosunu aynen geriye toplamaya çalışan Birol Güven’in yazdığı Seksenler dizisi için görüşmeler devam ediyor. Bunun yanında yeni oyuncu kadrosunun da dahil olacağı dizide bir çok sürpriz oyuncular yer alacak. Mahalleye yeni esnaflar da eklenerek mizah genişletilecek. Senaristin twitter üzerinden paylaşması ile başlayan heyecan devam ediyor. Dizi hakkındaki tüm gelişmeleri konumuzda güncelleyeceğiz.

SEKSENLER 2019-2020 TANITIM FRAGMANI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seksenler Dizisi Yeni Bölümleri Başlıyor Oyuncu Kadrosu Listesi 2019 (2 Yorum)

 1. Coooook sevindim tekrar tekrar izliyorum en sevdiğim lütfen karadenizli komser ve aileside olsun cok seviyordum o aileyi

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2019