Seksenler Dizisinden Sonra Yerine Hangi Dizi Başlayacak? 2000 ler mi?

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen dizi Seksenler bitiyor final yapıyor.. Seksenler Dizisinden Sonra Yerine Hangi Dizi Başlayacak? 2000 ler mi? soruları sorulmaya başlandı. İki binler dizisi çıkar mı yayınlanır mı bilemiyoruz ama izleyicinin gönlüne taht kurmuş olan Seksenler dizisi bir efsane olarak kalacağı kesin..

Bir çok ünlü oyuncudan oluşan ve 4 sezondur Trt1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi düşen reytinglerin ardından final kararı aldı ve 228. bölümde final yaparak veda etmeye hazırlanıyor. Bu güzel diziyi özleyeceğimiz kesin ama neden bitti final yaptı sorusuna da verilecek bir kaç cevap var hemen yazlım onları da..

Seksenler Dizisinin bitmesine aslında iyi oyuncuları diziden gönderen yapımcı neden oldu diyebiliriz. Ergun plak, baş komiser ve Hasta bakıcı rollerindeki oyuncuların diziden gönderilmesi büyük kayıp oldu dizi için.. Bu oyuncuların yerini yeni gelen oyuncular bu sezon dolduramadı ve dizi sürekli kan kaybetti reytinglerde sürekli geriledi.

Seksenler Dizisinin bu düşüşü sonrasında final yapması kesinleşti ve dizi ekrana veda etti. Final bölümünün çekimleri biten dizi yakında ekrana final bölümü ile gelecek ve veda edecek. Peki artık bitti dediğimiz Seksenlerin yerine hangi dizi yayınlanacak? Bize nostalji yaşatacak eskiyi hatırlatacak hangi dizi ekrana gelebilir diye soruyoruz sizlere?

Bizce Seksenler Dizisinin yerine Nostalji yada 2000 ler yada 2000 li Yıllar isimli bir dizi gelebilir. Bildiğiniz üzere daha önce Doksanlar isimli dizi yayınlanmış ve güzel bölümlerin ardından final yapmıştı. Yine eskiyi maziyi çağrıştıran bir dizi oldukça ilgi görecektir. Sizce nasıl bir dizi ekrana gelir? Seksenler Dizisinden Sonra Yerine Hangi Dizi Başlamalı sizce? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..Şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

 1. Seksenler dizisini geri istiyoruz bitmemeliydi gelmiş ve gelecek en güzel diziydi lütfen tekrar başlasınn çok özledik LÜTFEN

  1. Aynı oyuncularla tekrar bekliyoruz .lütfen en kısa zamanda baslasin

 2. Seksenler hangi kanalda başlıyor

  1. Başlasın bir önce ne olur

 3. Bence tekrardan başlasın tam bir aile dizisi

 4. Seksenler dizisi başlasın

 5. Seksenler tekrar başlasın imza kampanyası yapalım başlatsınlar aynı oyuncular olsun yeniden

 6. Tekrar baslasin seksenler aynı oyuncularla lutfen neden baslatmiyorsunuz

 7. Tekrar baslasin seksenler aynı oyuncularla lutfen neden baslatmiyorsunuz

 8. Tekrar başlasın yeni bölümler. Efsane geri dönsun.seksenler geri gelsin

 9. Evet tekrarlayın çoluk çocuk ne güzel izliyor Duk. Tekrar başlasın

 10. Eski kadroyu istiyoruz.seksenler olarak tekrar devam etmeli lütfen

 11. Seksenler dizisi yeniden devam etsin eski kadrosuyla nazlı şahin butik nurten hiç evlenmemiş olsunlar birisinin rüyası olabilir mesela yapımcısı daha iyi bilir iyi bir senaryo çıkarıcağından eminim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.