Selen Soyder Yeni Dizisi Nedir? 2019-2020 Sezonunda Hangi Dizide Başrolde?

Birçok dizide başrol oynayan Selen Soyder Yeni Dizisi Nedir? 2019-2020 Sezonunda Selen Soyder Hangi Dizide Başrolde? oynayacak diye merak edenler için bu sayfamızda sizlere yeni bilgiler vereceğiz. Dizi sektörünün en önemli isimlerinden birisi olan ve güzelliği ile birçok dizide baş rolde oynamış olan Selen Soyder 2019 ve 2020 sezonunda herhangi bir de oynayacak mı oynayacaksın hangi dizide rol alacak bu konuda merak eden izleyicilerimize de Selen Soyder fanlarını bilgilendirmek istiyoruz.

Daha önce birçok dizide oynayan Lale Devri Yer Gök Aşk gibi dizilerde Unutulmaz rolleri canlandıran Selen Soyder hem güzelliği ile hem de oyunculuk kabiliyetiyle dizi yapımcılarının gözdesi bir isim haline gelmiştir. oynamış olduğu diziler de oldukça başarılı olan ve oyunculuk yeteneği çok üst düzeyde olan Selen Soyder uzun süredir herhangi bir dizide yer almayınca güzel oyuncunun sevenleri 20192020 yıllarında Selen Soyder herhangi bir dizide oynayacak mı oynayacaksın hangi dizide oynayacak baş rolü oynayacak yardımcı rollerde mi rol alacak diye merak ederek sormaya başladılar. Ancak hemen şunu belirtelim ki Selen Soyder hakkında henüz herhangi bir dizide oynayacağına dair bilgi gelmedi için kesin bilgiler veremiyorum Sadece sosyal medyadan duyduklarımızı sizlere ileteceğiz.

Selen Soyder Kimdir Daha Önce hangi dizilerde Rol aldıDizilerin masum yüzü Selen Soyder’in 2019-2020 De hangi dizde rol alacağı merak konusu sakin mizacı masum duruşu ile genellikler iyi, mağdur rollerde izlediğimiz güzel oyuncu yakın zaman da Trt1 ekranlarında yayınlanan dizisi Hangimiz Sevmedik dizisinden beklenmedik bir şekilde ayrılmıştı. Güzel oyuncunun diziden ayrılmasının esas nedeni başrol oyuncularının sette yaşadıkları kavga üzerine güzel oyuncunun basın açıklaması yapması buna kızan yapım şirketinin anlaşmayı feshetmesi nedeni ile olmuştu.

Hangimiz Sevmedik dizisinde daha önce oynadığı Lale devri, Yer Gök Aşk dizilerinde ki başarısını yakalayamadı Selen Soyder ama buna rağmen dizi sezonu tamamlayarak final yaptı. Final bölümüne üç bölüm kala güzel oyuncuya yapım şirketi yol verdi. Selin Soyder’in setlerde çok kaprisli olduğu da sürekli gündeme gelen konular arasında buna rağmen duru güzelliğinden dolayı oyuncu her sene farklı bir dizinin baş rolünde yer alıyor.Selen Soyder Kimdir 2019-2020 yeni sezon dizisi

Diziden gönderilmesi üzerine kısa bir mola veren oyuncunun senaryoları değerlendirdiği hoşuna giden bir rol olduğunda değerlendireceği açıklaması menajeri tarafından yapılmıştı. Ancak henüz bir dizi ile anlaşma yapmadığına da vurgu yapılmış yakın zamanda güzel oyuncunun dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye başlayacaktır. Bilgiler elimize ulaştıkça sitemizden sizlerle paylaşacağız.

Selen Soyder Kimdir Daha Önce hangi dizilerde Rol aldı?

Selen Soyder Kimdir? 26 Aralık 986 tarihinde İzmir ilimizin Konak ilçesinde doğmuştur. gerçek adı Mükerrem Selen Soyder dir. ul yıllarını İzmir’de tamamlamış İzmir’den sonra İstanbul’da bilgi Üniversitesi’nde tarih bölümünde okumuştur 2006 yılında Miss Model Of Turkey yarışmasında iki güzel olmuş Çin Halk Cumhuriyeti’nde Türkiye’yi temsil etmiştir. 2007 yılında ise Türkiye Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış de Türkiye’nin en güzel kızı seçilmiştir.daha sonra kendisine yetiştirmeye başlayan çeşitli spikerlik kurslarına giderek Star TV’de staj yapan Selen Soyder 2010 yılında FOX TV’de yayınlanan Yer Gök Aşk isimli dizide Murat Ünalmış ve Birce Akalay ile birlikte rol almıştır Selen Soyder daha sonra yine aynı yapının başka bir dizisi olan Lale Devri’nde baş rolde oynamıştır. 2012 yılında “Lale Devri” adlı dizide Tolgahan Sayışman, Hatice Aslan, Korel Cezayirli, Gül Onat, Kenan Bal ile birlikte başrol oynamıştır.

Selen Soyder 2019-2020 yeni sezonda bir dizide oynayacak mıSelen Soyder, 2011 yılında”Yer Gök Aşk” dizisinin Yönetmeni olan Ulaş İnaç’la evlenmiş Ancak daha sonra boşanmışlardır. Selen Soyder, 2012 yılında model ve oyuncu Tolgahan Sayışman ile birlikte oldu. 2015 yılında Oren Fransez ile evlendi.
Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kod Adı Reaksiyon (Dr. Zeynep) (TV Dizisi)
2011 – 2013 – Lale Devri (TV Dizisi)
2010 – 2012 – Yer Gök Aşk (TV Dizisi)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Selen Soyder Yeni Dizisi Nedir? 2019-2020 Sezonunda Hangi Dizide Başrolde? (1 Yorum)

  1. ❤️Lale Devri Dizisin Oyuncusu Cok Güzel Yeni Dizilerde
    ❤️Başarılar Arzu Ediriz 2019-çi il 2020-çi İlerde Diziler
    ❤️Size Ödüler Bekş Etsin Mutlu Olun Sizi Cok Sevirem

Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2019