Selin Şekerci Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak? 2017-2018 Projesi Ne?

Selin Şekerci deyince hemen aklımıza sempatik ve güler yüzlü kız gelir. Oynadığı diziler zaman zaman magazin dünyasında adının geçmesi ve son olarak Ürgüp ve Göremede çekilen Çoban Yıldızı dizisi ile adından çokça söz ettiren Selin Şekerci Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak? 2017-2018 Projesi Ne?

Öncelikle tanıyalım Selin Şekerci Kimdir: 1 Haziran 1988 tarihinde İzmirin Karşıyaka ilçesinde doğmuştur. Babası Arap, annesi Azeri asıllı olan Selin Şekerci melez bir yapıya sahiptir. Selin Şekerci İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okudu. Annesinin ısrarı ve yardımları ile tiyatro kursuna gitti. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda yer aldı. Daha sonra 2006 yılında 18 yaşındayken İstanbul’a geldi ve dizilerde, reklamlarda rol almaya ve kendini göstermeye başlayan Selin Şekerci 1,68 boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Güzel oyuncu bir çok dizide yer bulmuş hatta son dizilerinde artık ön plana çıkarak başrolde oynamıştır. 2016-2017 sezonunda oynadığı Çoban Yıldızı dizisi buna örnektir. Selin şekerci Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterine hayat vermiştir. Öncesinde hangi dizilerde rol aldı derseniz işte size listesi.

2016 – Rengarenk Dizisi Renk Rolü (TV Dizisi)
2015 – Acı Aşk (Sude) (TV Dizisi)
2014 – Kaçak Gelinler (Şebnem) (TV Dizisi)
2012 – 2013 – Benim İçin Üzülme (Irmak) (TV Dizisi)
2011 – İzmir Çetesi (Mira) (TV Dizisi)
2011 – 2012 – Leyla ile Mecnun (Şekerpare) (TV Dizisi)

Elbette hepsi bu değil, daha filmler ve eski dizilerde var reklamlar var ama hepsini yap kalabalık olsun istemedik. Gelelim Selin Şekerci Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak? 2017-2018 sezonu hangi dizide rol alacak veya öyle bir düşüncesi var mı sorusuna. Ki şu ara oyuncu Bodrumda tatilde, ancak tatil dönüşü tekliflerden birini değerlendireceğim demiş.

Şimdilik Selin Şekercinin Yeni sezonda hangi dizide oynayacağına ilişkin resmi bir açıklama yok ancak güzel oyuncu rollerdeki kabiliyeti ile boş durmayacağını çoktan ispatladı bile. Son dizisi Çoban Yıldızında oldukça zor ama başarılı bir rolü üstlenen Selin Şekerci hangi rolde oynasa hakkını verecektir.

Selin Şekerci Yeni Sezonda Yeni bir dizide başrolle göreceğimizden eminim ama hangisi olduğu şimdilik belirsiz, herhangi bir açıklama veya dizi haberi gelince buraya hemen ekleyeceğiz ve sizleri haberdar edeceğiz. Sizde Selin şekerci ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017