Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir? Semra Güzel Diziden Neden Ayrıldı?

Şevkat Yerimdar dizisindeki Sanem Rolü Kimdir? Sanem rolündeki Semra Güzel psikopat sevgili yüzünden mi diziden ayrıldı? Şevkat Yerimdar dizisi Fox ekranlarında başladı. İlk olarak Filmi yapılan, izleyici tarafından çok beğenilince dizisi çekilen Şevkat Yerimdar’da Sanem’i canlandıran Semra Güzel’e ait bilgiler.

Oyuncuları olarak sadece başroller benzese de Şevkat bildiğimiz Şevkat. Şevkat Yerimdar dizisi yayınlanmaya başladığından beri de diziye yer alan oyuncular merak konusu oldu. Şevkar Yerimdar dizisinde rol alan Sanem karakteri de güzelliği ile dikkatlerini üstüne çekmeyi başardı. Şevkat Yerimdar dizisinin Sanem karakteri kimdir? Daha önce rol aldığı dizi ve projeler neler?

Semra Güzel Kimdir? 1988 İzmir doğumludur. Celal Bayar Üniversitesinde Tasarım bölümü okuyan Semra Güzel Almanya da drama eğitimi almıştır. Bundan sonra da dizi sektörüne atılır. İlk olarak Alemin kralı dizisinde rol almıştır. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin ardından Hıyanet Sarmalı ve Hom Ofis dizilerinde de rol alan güzel oyuncu son olarakta 2015 yılında Kervan 1915 filminde oynamıştır.

Semra Güzel bu sezonda Fox ekranlarında yayınlanacak Şevkat Yerimdar dizisinde oynayacak. Şevkat Yerimdar dizisi yaz sezonunda yayınlanıyor. Yeni sezona da reyting durumuna göre devam edecektir. Şevkat Yerimdar dizisinde rol alan oyunculardan merak ettikleriniz olduğunda yorum olarak yazabilirsiniz..

Semra Güzel Şevkat Yerimdar Dizisinden Çıkarıldı!

FOX TV’de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisinin güzel oyuncusu Semra Güzel eski nişanlısından ölüm tehditleri almaya başlayınca Yapımcı şirket tehditler ve güvenlik nedeniyle Semra Güzel’in diziyle ilişiğini kesti. Sezonun en başarılı dizilerinden birisi olan Şevkat Yerimdar’da Sanem rolünde gördüğümüz Semra Güzel, Rahman Başaran’dan ölüm tehditleri aldığını belirtti. Güzel’in suç duyurusu dilekçesinde “nişanlı oldukları dönem Başaran’ın kardeşi Rahman Başaran, Güzel’e “Abisinin göründüğü gibi biri olmadığını, çok tehlikeli ve psikopat bir mizaca sahip” yazıyor. İddiaya göre Başaran, Güzel’in ailesini, iş ve sosyal çevresindeki herkesi de rahatsız ederek, iftira ve ithamlarda bulunmaya başladı. Güzel’in oynadığı dizinin yönetmeniyle ilişkisi olduğunu iddia edip ölümle ve seti basmakla tehdit etti. Bu olaylar üzerine yapımcı şirket Semra Güzel’i Şevkat Yerimdar dizisinden çıkarıdı.

Yorum 2

  1. Bilo says:

    Devam etmeli

  2. Anonim says:

    DEVAM ETMELİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version