Sen Anlat Karadeniz 13 Mart Oğlum aç gözünü bana uyan bundan sonra bana dayan şarkısı

Sen Anlat Karadeniz 13 Mart Oğlum aç gözünü bana uyan bundan sonra bana dayan şarkısı… Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Mart çarşamba günü Vedat sonunda öldü gitti! Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 mart bölümünde Vedat’ın öldüğü kefenlendiği sahne var. Bu sahne de bir türkü çalıyor. Babamın Şarkısı adında. Kerem Kekeç’in seslendirdiği bu türküyü sizlerle paylaşıyoruz.

Tahir geliyor ve Vedat’a o ifadeyi sen mi verdirdin diyor? Fikret Tahir’in babası olduğu için ona yardım etmek istediğini söylüyor. Vedat’ın annesi Gülendam’ı yüzüstü bıraktım diyor. Saniye Hanım’a da kızma diyor. Buraya seni vurmaya gelmedim diyor Fikret’e. Tahir ve Vedat üvey kardeş çıktı ve Vedat eline silahı aldı Tahiri vurmaya kalkıştı.

Sen Anlat Karadeniz de Vedat Tahir’e silah doğrulturken Fikret’te Vedat’a doğrultuyor. Vedat geçmişinin hesabını soruyor Fikret’ten. Fikret vur beni diyor. Vedat onu vurmadı ama Fikret Vedat’ı vurur. Osman Hoca’yı da çağırırlar ve cenaze namazını kılarlar. Kimse hakkını helal etmez Vedat’a. Vedat mezara kondu artık dizi de yok. Bundan sonra neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat’ın cenazesinde ve Fikret’in pişmanlığının olduğu sahnelerde Babamın Şarkısı isimli türkü çalıyor. Kerem Kekeç’in seslendirdiği türkünün sözleri aşağıda sizlerle…

Doğarken savruldun benden,
bir can koptu bu bedenden,
kirpiğinin gölgesinden,
tanıdım ya seni oğlum,
aç gözünü bana uyan,
bundan sonra bana dayan,
dünya geçse karşına,
bil ki senden yanayım,
oğlum oğlum


sen daha yokken de vardın
benim içinde bir andın
söyle nerelerde saklandın
seni bulmaya geldim oğlum
aç gözünü bana uyan
bundan sonra bana dayan
dünya geçse karşına
bil ki senden yanayım
oğlum oğlum

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz 13 Mart Oğlum aç gözünü bana uyan bundan sonra bana dayan şarkısı (1 Yorum)

  1. ❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Vedatın Ölümü Üzüçü Ne Keder Kötülük Yapsada Bir Baba Kendi Oğlun Vurması Dahada Açı Fikret Bir Baba Kimi Bu Açıya Katlanamaz Özünü Öldüreçek Dizi Uzun Zaman Davam Edemez Davam Etmesi Vedatın Gercekdende Ölmemesi Demekdi Vedat Sağ Olada Biler Yaralı Olup Yakın Olduğu İnsanlar Kacırda Biler Dizide Kötüler Yoksa Dizi Davam Edemez Bu Dizinin Kuralarıdı Sen Anlat Karadeniz Vedatın Kötülüyü Olamadan Davam Edemez Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019