Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm Cemil Tahiri Vurdu Tahir Ölecek mi (Olay Gerçek mi)

En merak edilen soru; Cemil Tahiri Vurdu Tahir Ölecek mi: Son bölüm fragmanı oldukça merak ediliyordu. Sonunda olanlar oluyor ve Mercanın ölmediği haberini alan ancak onun canının yanması halinde Tahirinde canını yakmaya yeminli olan babası Cemil eline silahı alır ve tahirin yanına gelir. Cemil Mercana yaşattıkları için Tahire cezasını keser ve tam kalbine bir el ateş eder elindeki silahla.. Peki şimdi neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm Cemil Tahiri Vurdu Tahir Ölecek mi yoksa yaralı kurtulacak mı (Olay Gerçek mi yoksa rüyadan mı ibaret) oldukça merak edildi. Bizde sizler için araştırıp Cemil ile Tahir arasında olanların sonucunda neler yaşanacağını yazmak istedik.

Sen Anlat Karadeniz son fragmanda Tahir vuruluyor, en azından bizim gördüğümüz böyle, çünkü Cemil çok sinirlenmişti. Ancak dizimizi sürekli izleyen bir yorumcumuz durumun farklı gelişeceğini bize yazmış. Yorumunda : Nefesin gördüğü bir kabus olabilir, çünkü nefes evde bağırıyor oysa Tahirin ormanda vurulduğu görülüyor… diye yazmış..

İzleyicilerimizin Tahirin vurulması üstelik de tam kalbinden vurulup ölmesi hakkında farklı yorum ve görüşleri var. Sizlerle paylaşmak istiyorum, işte o yorumlar: – Kesin Tahiri vurmadı hayal falandır çünkü kızıma birşey olursa dedi fakat Mercan yaşıyo (İnşallah birşey olmamıştır Tahire)…

– Ya ben şok bu nasıl bir fragman ya bu of, ya lütfen Tahire bi şey olmasın bunlar bi mutlu olmayacak mı? Vedat cemil saniye nefret ediyorum sizden… – Fragmani izlerken ben mi vuruldum tahir mi anlamdim valla oturup aglayasim geldi.. Umarım Tahir ölmez yada kurtulur yaralı şekilde…

-Dur 8. Saniyeye alttaki yazıya DİKKAT!
Yeni bölüm yazıyor, demek ki final olmayacak bu tamam peki Tahir ölecek mi?
1. Bölümden önce Osman Sınav dedi ki: Tahir ile Nefes arada vurulacak ama ÖLMEYECEK. Yani Tahir ölmez boşuna kızmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018