Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm Fragmanı Tahir Öldü mü Kurtuldu mu?

Son günlerin en merak edilen sorusu şu: Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm Fragmanı Tahir Öldü mü Kurtuldu mu?
Çarşamba Akşamları ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Sen anlat Karadeniz dizisinin 18. bölümünde neler olacak neler yaşanacak Tahir Gerçekten ölecek mi yoksa kurtulacak mı gibi sorular oldukça merak edilirken 23 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Sen anlat Karadeniz’in 18. bölümü oldukça merak konusu oldu.

Öncelikle belirtelim ki 18. bölüm fragmanı Tahir’in Can çektiği ve ölüp ölmeyeceğini belli olmadığı bir fragmana dönüşmüş durumda. Tahir Gerçekten ölecek mi sorusuna hemen yanıt verelim: bildiğiniz üzere Tahir dizinin başrolünde oynayan oyuncu, bu kadar iyi reytingler alırken başrol oyuncusunun ölerek diziden çıkması Elbette düşünülemez ancak senaryo gereği Tahir’in öldüğüne şahit olacağız.

Yani bu demek oluyor ki sen anlat Karadeniz’in 18. bölümünde yani 23 Mayıs Çarşamba günü izleyeceğiniz bölümde Tahir hastanede Can çekişerek ve yoğun bakımdan çıkamayıp ölecek. Elbette bunun bir açıklaması var Tahir gerçekten Ölmeyecek ama ölmüş gibi gösterilerek Vedat’ın ceza alması sağlanacak. fragmanı YouTube’da yayınlar yayınlanmaz oldukça geniş bir kitle tarafından olumlu ve olumsuz tepkiler geldi.

Aslında hiç kimseye Tahir’in ölmesinden yana değil ancak Vedat’ın ceza alabilmesi için ve suçlu duruma düşmesi için Tahir’in geçici olarak ortadan kaybolması ve yoğun bakımda öldü numarasının yapılması gerekiyordu. işte Tahir bunu bildiği için Vedat’ın ceza alıp hapishaneye girmesi için yoğun bakımda ölmüş numarası yapılacak ve bu gerçekmiş gibi dizide işlenecek. yani izleyeceğimiz Tahir’in ölümü gerçek değil sadece Vedatı kandırıp hapishaneye atmak içindir.

Sen anlat Karadeniz dizisinde 18. bölümde Tahir’in ölüp ölmeyeceğini merak edenler için açıklamış olduk. Elbette nefes ve Tahir bu dizi için vazgeçilmez olan oyuncuların en başında geliyor. hem Nefes hem de Tahir dizide asla Ölmeyecek Çünkü dizinin ana konusu ikisi üzerine kurulmuş durumda. Bu arada Nefesin bilmediği kızı Ceylan diziye dahil oluyor Ceylan hakkında bilgi almak ve Nefesin bilmediği kızı Ceylan’ı hakkında detayları okumak için konumuza tıklayabilirsiniz.>> Nefesin Kızı Ceylan

Sen Anlat Karadeniz Yorumları: Arkadaşlar önce açıklamaya yazdıklarımı okuyun. Hakaret etmeyi bırakın. Tahir ölmeyecek!! Vedat ve Cemil öldü bilsinler diye öyle diyeceklerini düşünüyorum! Çünkü Ceylan’ı kurtarmak için bu Tahir’e kolaylık olacak.. Fragmanda tahirin ölümü belkide gerçekten bir oyundur vedatın suçüstü yakalanması içindir..

Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm Fragmanı Tahir Öldü mü Kurtuldu mu sorusuna cevap vermeye çalıştık. İşte son çıkan fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm Fragmanı Tahir Öldü mü Kurtuldu mu? (2 Yorum)

  1. Sen Anlat Karadeniz Tahir Ölmeyeçek Tahir’in Ölümü Sadeçe Dilde Söyleneçek TAHİR Ölüm Oyunun NEFESE Göre Yapaçak AŞKI ÜÇÜN HER BİR CETİNLİKE KATLAŞAÇAK NEFESİN AŞKIN KORUYAÇAK ÖVLADLARIN ONUNLA BİR OLMASIN YAPAÇAK TAHİRİN ANESİNİN GÖZÜNDE NEFES SADEÇE KATİLDİ TAHİRİN KATİLİDİ NEFES GÖZÜ YAŞLI KALAÇAK KARADENİZ DALĞALARINA BAKARAK TAHİRİ HATIRLAYAÇAK TAHİR İSE GİZLİ YAŞAYAÇAK VEDAT KİMİ DÜŞMENİN KÖLGESİ OLAÇAK VEDAT HER ŞEYDEN HABERSİZ SEVİNÇİNDEN ŞADLIK YAPAÇAK ÇÜNKÜ ONUN ÜÇÜN TAHİR YOK KARADENİZ SUYU TAHİRİ DALĞALARIYLA ONU NEFESDEN UZAK ETDİ TAHİR MUTLU OLAÇAK ONUN ÜÇÜN BU PLAN ÇOK GÖZEL DÜŞMENİNDEN ASAND KİSAS CIKAÇAK NEFES AŞK ÜÇÜN GÖZ YAŞI AKIDARAK ÖZÜNÜ GÜNAHGAR SANAÇAK DİZİ FİNALA GETSEDE GÖZÜ YAŞLI GEDEÇEK AMA NEFES UMARAM SON SEZON BÖLÜMÜNDE TAHİRİN SAĞLIĞINDAN HABER TUTAÇAK VE MUTLU OLAÇAK

  2. VEDAT BİR KATİL OLABİLİR RUH HASTASI OLABİLİR AMA NEFES E AŞIK AGLAYIŞI BU DA TAHİRİNGİ GİBİ GERÇEK AMA KABUL EDELİM İYNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIR DEMİŞLER HERŞEY NEFESİN YÜZÜNDEN SANİYE HANIMA YÜKLENİLMESİN OGULLARINI KORUYOR BEN 4 ÇOCUGUMU BABASIZ BÜYÜTTÜM DEDİ ELİN ADAMI VURSUN DİYE DEGİL 1 OGLU VARDI ŞİMDİDE KIZI DAHA NEDİYELİM AMA VEDAT A YÜKLENMEYELİM BEN VEDATÇI DEYİLİM AMA MEHMET BEY YAPTIGI ROLÜN HAKKINI VERİYOR BU AŞKI YAŞIYCAK TEK ADAM

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2018