Sen Anlat Karadeniz 19 Eylül Yeni Sezon 22. Bölüm Kaç Reyting Aldı Kaçıncı Oldu?

Sen Anlat Karadeniz 19 Eylül Yeni Sezon 22. Bölüm Kaç Reyting Aldı Kaçıncı Oldu? Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezon bölümleri 19 eylül salı yayınlanmaya başladı. Yeni sezonun ilk bölümü ile Atv ekranlarında yayınlanacak. Sen Anlat Karadeniz’in ilk bölümü reytinglerde nasıl bir sıralama aldı? Reyting oranı kaç?

Sen Anlat Karadeniz senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav ve Emre Kabakuşak oturuyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncuları Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat), Ulaş Tuna Aslentepe (Tahir) ve İrem Helvacıoğlu (Nefes).

Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde Tahir artık Nefes ve Yiğit’i Rusya’ya kaçırmaya çalışır. Vedat yine boş durmaz ve Nefes’i öyle zor bir durumda bırakır ki. Nefes kendi elleriyle Tahir’i denizin derinliklerine gönderir. Ama bu hayatta Tahirsiz yaşayamayacağını da bilmektedir. Nefes Vedat’la tartışır ve ikisi de denize düşer. Yeni sezon fragmanında görülenler bu şekilde şimdilik.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ile ilgili tüyolara bakalım. Nefes Ceylan’ın kızı olduğunu öğrenir. Bu zamana kadar nasıl ondan haberi olmadığını sorgular kendine kızar ancak Ceylan gerçekten Nefes’in kızı mı yoksa bu da Vedat’ın bir oyunu mu? Nefes’i kendine bağlamak için!!

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunda güzel haberlerde vardı. Asiye’nin hamileliği Kaleliler’i çok mutlu etmişti. Vedat öldü sanılırken yine umulmadık yerde Nefes ve Tahir’in karşısına çıkar.İntikam için her şeyi yapan Vedat yeni sezonda da Nefes ve Tahir’in karşısına çıkmaya devam edecek mi? Yeni sezon fragmanında Vedat’ta denizin derinliklerine gidiyordu.

Nefes Tahir’e artık bitti değil mi diye sorduğunda Tahir mutlulukla yeni başlıyor dedi. Yani artık bizim mutlu günlerimiz başlıyor demek istemişti. Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu 19 eylül perşembe akşamı yayınlanıyor.  Yeni sezonun ilk bölümünde neler olacak? Nefes ve Tahir’in mutlu günleri başlayacak derken eminiz ki yine Vedat bir yerden çıkar ve onların mutluluğuna engel olur.

Asiye ve Kaleliler hamileliğin mutluluğunu yaşarken umuyoruz ki onlarında bu mutluluğunun önüne engeller çıkmaz. Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümleri 19 eylül çarşamba yayınlanıyor. Sen Anlat Karadeniz 22. bölümü ile yeni sezonuna başlayacak. Sen Anlat Karadeniz 22. bölümü reytinglerde kaçıncı oldu? Reyting sıralaması oranı kaç? Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu reytinglerini paylaşıyoruz sizlerle… Sen Anlat Karadeniz Ab Total Abc reytingleri hepsi sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2018