Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Çekimleri Nerede Yapılıyor Trabzonda Hangi İlçe

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Çekimleri Nerede Yapılacak Trabzonda Hangi İlçe? Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezonu eylül ayında Atv ekranlarında başlayacak.  Sen Anlat Karadeniz önceki sezon 21 bölüm yayınlandı. Yayınlandığı her gün reytinglerde ilk sıralara adını yazdırdı.

Sezon finalinde Sen Anlat Karadenizde neler olmuştu hatırlayalım. Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde; Tahir artık olanlar olsun diyerek canını hiçe sayıp itirafı Polis Mithat’a verir. Vedat’ta artık Nefes’i ihbar edebilir ama Tahir bu durumdan Yiğit ve Nefes’i kurtarmak zorundadır. Nefes Yiğit ve Ceylanı alarak Karadenizi terketmeyi düşünür. Bu duruma Nefes karşı çıksa da artık olanlardan kurtulmanın tek yolu bu olacaktır.

Sen Anlat Karadeniz de Tahir’in yaptığı Kaleli konağına kor gibi düşer.Nefes Tahir’in böyle bir olayı habersiz yapmasına çok kızar. Nefes’te Mustafa’da Tahir’e çok kızar. Mustafa aileyi birlik içinde tutma çabasındadır. Tahir’in bu konudaki tek destekçisi Nazar’a aşık olan ve Nazar’ın Vedatla evlilik kararı almasına öfkeli olan Murat’tır.

Vedat Kaleli ailesini daha zorlamak için Nazar’la evlilik hazırlıklarını hızlandırır. Ama Tahir’in verdiği itiraftan habersiz mutlu olacağı günü beklemektedir. Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde Vedat öfkesini en kötü şekilde çıkarır. Tahir’i elleri bağlı şekilde denize attırır hem de Nefes tarafından. Nefes ağlayarak sevdiğine veda eder. Ancak denize düşünce umutları kaybolur. Vedat ise artık Tahir’den kurtulmanın mutluluğunu yaşar.

Sonrasında ise yeni sezon fragmanında izlediğimiz kadarıyla Nefes’te Tahirsiz yaşayamam diyerek Vedata kavga eder. Sonrasında Vedat ve Nefes’te denize düşerler. Ama asıl soru Tahir denizden kurtulacak ama nasıl? Tahirin elinde bir bıçak var ve ellerini çözerse denizden kurtulacak. Nefes denizden kurtulabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisi ilk sezon çekimleri Karadeniz’in güzelliklerini ekrana taşıdı.Sen Anlat Karadeniz’in Kaleli ve Dağdevirenlerin evlerinin olduğu asıl mekanlar Ordu ve Trabzonda yer alıyor. Vakfıkebir ilçesinin Sinan ve Soğuksu adlı mahallelerindeki bazı mekânlar  kullanıldı. Sürmene’de bulunan Memiş Ağa Konağı da dizi de kullanılıyor ve çok beğeniliyor.

Trabzon ilinde yer alan Kiraz, Lapazan ve Mavura yaylaları çekimleri, Mızraklı Su, Çatma Obası’nda da devam ediyor. Karadeniz’in ünlü Sümela Manastırı, Çal Mağarası ve Ayasofya Müzesi de seyircilerin gözleri önüne serildi. Karadenizin yaylaları da Sen Anlat Karadeniz dizisinde oldukça çok kullanıldı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi çekimleri Gürcistan Batum’da da gerçekleşti. Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda da aynı mekanlar kullanılacaktır. Bir iki değişiklik olabilir. Yeni set mekanları olursa sizlerle paylaşacağız. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Karadeniz’in en güzel yerleri kullanılıyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018