Sen Anlat Karadeniz 24. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Ekim Çarşamba

Sen Anlat Karadeniz 24. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Ekim Çarşamba... Sen Anlat Karadeniz 24. Bölümde Nefes ve Tahir son mutlu günlerini yaşamış ve bitirmişlerdir. Vedat öldü sanırken aslında Vedat intikam için hazırlanıyordu. Vedat intikam planını devreye koyar ve herkesi şok edecektir.

Yiğit’in sünnet töreni hazırlıkları yapılıyor. Sünnet düğünün de Mustafa ve Tahir’in bıçak oyunu çok beğeniliyor. Ancak Vedat bu intikam planını bu sünnet düğünününde ortaya koyacaktır. Vedat sünnet düğününe geldiğinde Asiye’yi kaçırır. Vedat bu sefer çok iddaalı bir intikam planı bulur. Kardeşi kardeşe vurduracaktır.

Vedat Asiyeyi kaçırdığında tüm aile Nefes’i suçlar. Onu koruyan tek kişi Tahir olur. Nefes Asiye kurtulsun diyerek Vedat’ın yanına gider. Vedat telefonla Mustafa’yı arar ve Asiyeyi kurtarmak için Tahir’i vurur musun der. Mustafa iki arada kalır. Bir yanda hamile Asiye eşi bir yanda kardeşi Tahir diğer yanda. Mustafa nasıl bir karar verecek?

Dağdevirenlerden Nazar Murat’a olan aşkı nedeniyle ev hapsine tutulur. Nazar Vedat’ın yaşadığını Murat’a söylemek ister. Ancak bu sırada onunda başına başka bir iş gelir. Murat ve Nazar aşkı da artık bitmek üzeredir. Nazar’ın babası artık Kaleliler’in en büyük düşmanıdır. Vedatla birlikte onları yıkmaya yeminlidirler.

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Nefes Vedat’ın yanına gitmiştir. Tahir bunu duyunca da Mustafa’ya Beni Vur Nefes Vedat’ın yanına gittiyse vur diyor. Nefes Asiyeve karnındaki bebek için kendini feda ediyor. Vedat artık yeni sezonda daha acımasız geliyor. Tahir ve Nefes’in yüzünü güldürmemeye yeminli.

Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz 24. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Ekim Çarşamba (1 Yorum)

  1. ❤️❤️SEN ANLAR KARADENİZ❤️❤️DİZİSİ TAHİR NEFES MUTLULUĞU VEDATA BAĞLI VEDAT KÖTÜ NİYETLERİNDEN UZAKLAŞMADIKÇA MUTLULUK TAHİRİN AİLESİNDEN UZAKLAŞAÇAK MUSTAFA ASYA ÜCÜN DOĞULMAYAN BEBEKİ ÜCÜN TAHİRİ ÖLDÜREMEZ MUSTAFA VE TAHİR YENİ PLAN YAPIB ASYANI SAĞ SALAMAT VEDAT DÜŞMENİNDEN KURTARAÇAK VEDAT YAPDIĞI PLANLAR ALINMADIKDA DAHADA KÖTÜLÜKÜN ÜZERİNE GEDİR ONUN PLANLARIN ALINMAMASI TAHİRLE ONU ÜZ ÜZE GETİREÇEK TAHİR VEDATA ZERBE VURAÇAK BU ZERBE SADEÇE VEDATI YOK EDE BİLER TAHİRİ YOK ASYA MUSTAFAYA KAYIDAÇAK MUTLU OLAÇAK NEFES SIKINTILAR İCİNDE VEDATIN BÜTÜN PİSLİKİN NEFES CEKİR NEFES VEDATI TAHİRİN AİLESİN DÜŞMENİ YAPIB TAHİRİN AİLESİ NEFESE AŞK SEVGİ BEKŞ EDİP VEDAT BELASINDAN KURTARIP TAHİRİN ANESİ NEFESİ SEVMEMESİN SEBEBİ SADEÇE VEDAT DÜŞMENİDİ MUSTAFA TAHİR MUTLU OLAÇAK AŞKLARI ASYA VE NEFES VEDATIN KURBANI OLMAYAÇAK❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️VEDAT KİMİ DÜŞMEN YAŞAMALIMI KARADENİZ VEDATIN YAŞAMASIN İSTEMEZ KARADENİZ VEDATI DALĞALARINDA YOK EDEÇEK KARADENİZDE NEFES ALIR DALĞALARIN SESLERİ İNSANLARLA DANIŞIR SAKİT DALĞALAR NEFESİN TAHİRİN AŞKINA BAĞLI FIRTINALI DALĞALAR VEDATIN KÖTÜLÜYÜNE BAĞLI SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2018