Sen Anlat Karadeniz 28 Şubat Ay Güneşe Kavuşur Bize Kavuşmak Haram Şarkısı

Sen Anlat Karadeniz 28 Şubat Ay Güneşe Kavuşur Bize Kavuşmak Haram Şarkısı… Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Vedat Nefes’le evlenme planları yapar. Çünkü elinde Nefes’in en büyük zaafı yani oğlu vardır. Vedat Nefes’i Yiğit’i göstermemekle tehdit edecek ve sonunda kendisiyle evlenmeye ikna edecektir.

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Tahir de her şeye rağmen Nefes’e kol kanat germeye devam eder. Onu her şeye rağmen koruyacaktır. Birlikte Yiğit’i kurtarmaya çalışırlar. Bundan sonra birlikte hareket edecekler. Sen Anlat Karadeniz dizisi 28 şubat çarşamba akşamı sahneler yayınlanırken Yüksel Baltacı’nın seslendirdiği Haram şarkısını seslendirdi. Şarkı ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Nefes ve Tahir birlikte Yiğit’in alıkonulduğu eve giderler. Ama Yiğit ordan kaçmıştır bile. Gece gece ormana kaçan Yiğit gökyüzüne bakar ve Ay Işığında Uluyan Kurt olarak ulur. Annesi onu duyacak mı? Tahir ve Nefes onu ormanda bulabilecek mi? Yiğit Vedat’ın elinden kurtulursa Nefes ve Tahir’in evlenmesine gerek kalmayacak.

Diğer taraftan Tahir Mercan’ın çıkarmış olduğu yüzü ona tekrar verir takması için. Mercan da sevinerek kabul eder. Ancak Tahir bunu isteyerek yapmaz. Belki de kendini Nefes’ten uzak tutmak için son çaresi budur. Tahir sonunda duygularını ağlaya ağlaya yengesi Asiye’ye açtı. Tahir ve Nefes artık birbirini seviyor bunu ikisi de anlıyor ama birbirlerine açmadılar duygularını. Tahir de bu duruma engel olmak için Mercan’la sözlü kalmaya devam edecek malesef.

 

Yüksel Baltacı – Haram

Gel etme sevdiceğim
Sevdalık çok zor iştir
Aleme her gün bahar
Aşığa yazlar kıştır

Altın değilim altın
Yirmidört ayar mıyım?
Ufaksın benim gülüm
Ben sana kıyar mıyım?

Elbet unutmam seni
Sen de unutma beni
Olayım bir hamaylı
Boynunda sakla beni

Senin yüreğin kanar
Benim içimde yaram
Ay güneşe kavuşur
Bize kavuşmak haram

Söz & Müzik: Yüksel Baltacı

YORUMLAR

  1. Sabahınız Xeyir Dizi Ailesi Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Ay Güneşe Kovuşaçak Nefes Tahirle Kovuşamaz Cox Üzüçü Mençe Geçeynen Gündüzü Birleşdimek Olmaz Ama Tahirnen Nefesi Birleşdimek Olar Bütün Bunlar Aynan Güneşe Bağlıdır Aşklarının Üzerine Güneş Parlasa Vedat Karanlıkda Kalsa Bu Mümkündü Güneşin Parlayan Şefekleri Hep Üzerimizde Olsun Ayın Aydınlığı Yolumuzu Aydınlatsın Amin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.