Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Fragmanı Özeti Vedat Nefesi Yakaladı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde neler olacak? Ilk bölümü  ile seyircinin beğenisini kazanan Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümü de merakla bekleniyor. Çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul dizisinin rekor kırdığı ve diğer dizilerin şanslarının çok az olduğu  bir gün. Yeni başlayacak bir dizi bu güne konarsa bitecek gözüyle bakılır. Ama Sen Anlat Karadeniz dizisi bu tabuları yıktı.

Ilk bölümü ile yeni diziler reytinglerde çok başarılı olamazken Sen Anlat Karadeniz ilk bölümü ile 2. Sırayı aldı.  Dizinin bu başarısının ilerleyen bölümlerde artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. Bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz. Nefes hayatının en zor kararını verdi. Vedattan kacmak için  daha iki gündür tanıdığı bir adamla uçurumdan serin sulara atladı.

Ama Nefes alışık değil ki boyle bir duruma. Denizin içine düştüğünde boğulur ve kalbi durur. Tahir ise artık hayatını Nefes ve Yiğit’i kurtarmaya adamıştır. Diger taraftan da Vedat öfkesini Tahirin ailesinden çıkarır. Yazgazların bir oyunuyla Vedattan bir anlıkta olsa kurtulurlar. Vedat bu seferde köy halkından alır sinirini. Karadeniz halkı hepbirlikte Nefesi sakliyor gibi onlara kin kusar.

Vedat artık son olarak köyün hocası Osman Hoca’ya iskence eder. Bu duruma Tahir’in ve köy halkının tepkisi ne olacaktır? Tahir ve Nefes yayla evindeler. Nefes 8 yıldır neler çektiğini anlatır. Tahir Nefesin yaşadıklarını dinlerken gözyaşlarına hakim olamaz. Gece boyu dertlesip birbirlerine sırdaş olurlar.

Eyşan da Vedatin öfkesinin dinmesini ister. Daha ne  kadar kötülük yapabilirler? Vedatın şirketi kumu almaktan vazgecince Kaleli kum batma tehlikesi yaşar.  Mustafa ailesini ve şirketini korumak için Nefes ve Tahir’in yerini söyleyecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=B7652p6OTBg

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.