Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak Tarihi

Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon 2019 – 2020 ne zaman başlayacak kesin tarihi nedir? Geçtiğimiz sezonda reytingleri açık ara fark ile elinde tutan sezonun en iyi dizileri arasında olan Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak ? 2019 yılı için ilk kulis haberi geldi.

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak Tarihi

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezon için çekimlerine başladı. Kesin olmayan kulis bilgileri de gelmeye başladı. Dizi oyuncularının tatilini erken keserek Karadeniz’e çağıran Osman Sınav çekimleri hızlandırdı. İlk bölümlerinin hazırlandığı dizi sezon sonuna kadar kesintisiz devam edebilmesi için stok bölümler şimdiden hazırlanıyor. Peki dizi oyuncularının da merak ettiği Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak ?

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Sen Anlat Karadeniz 2019 Başlangıç Tarihi

Takipçilerine instagram üzerinden sık sık bildirim gönderen diziden beklenen haber geldi. Tüm takipçilerin merak ettiği yeni sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak ilk bölüm tarihi nedir sorularına biraz sabır diyen Osman Sınav bekleyen dervişlerin muradını bu gün açıkladı. Merak edilen dizi Eylül’ün kaçında yayınlanacak belli oldu gibi. İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe’nin baş rol oynadığı dizideki Tahir ve Heves yeni sezonda neler yaşayacak ?

Sen Anlat Karadeniz 2019 Başlangıç Tarihi

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm Ne Zaman Hangi Tarihte Yayınlanacak ?

29 Mayıs Çarşamba günü 53. bölümü ile sezon finali yapan reyting rekortmeni dizinin yeni sezon tarihi merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz 54. bölüm ne zaman hangi tarihte yayınlanacak ? Şuan için kulislerde görüşülen iki tarih bulunuyor. Sen Anlat Karadeniz 54. bölüm tarihi 18 ya da 25 eylül olarak konuşuluyor. Kanal yönetmeninden son imzayı bekleyen dizinin sezon finali gününe baktığımızda geç başlayacağını yani 25 Eylül 2019 tarihinde yeni sezon bölümlerini yayınlayacağını tahmin ediyoruz.

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm Ne Zaman Hangi Tarihte Yayınlanacak ?

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Tarihi 2019

İki İhtimal’in ağır bastığı dizide neler olacağı da çok merak ediliyor. Ayrıca yeni Karadeniz dizileri de Eylül ayı itibari ile yayına başlayacak. Ancak Kurtlar Vadisi’nden sonra Osman Sınav’ın tekrar kendisini kanıtladığı dizi kadar etkili reyting alabileceğini düşünmüyoruz.

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Tarihi 2019

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Tarihi :

  • Ağır Basan İhtimal : 25 Eylül 2019
  • Alternatif İhtimal : 18 Eylül 2019
Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Tarihi 

Sen Anlat Karadeniz 2019 – 2020 yeni 3. Sezon bölümleri yayınlanma tarihi hakkında iki ihtimalin hangisinin netleşeceğini takip ediyoruz. Gelişmeleri sayfamızı takip ederek edinebilir ya da dizisinin instagram hesabı @senanlatkaradeniz tagının takipçisi olabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak Tarihi (1 Yorum)

  1. Sen anlat Karadeniz başlayacak Kesin olacak inşallah Sen anlat Karadeniz kimi yerime 13 Kasım’da başlayacak 65 bölümü

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2019