Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Fragmanı Kim Öldü ?

Kadına şiddet konusunu irdeleyen dizi Sen Anlat Karadeniz 3. sezon fragmanı kim öldü gömülen kim ? Nefes doğurdu mu? Hastaneye yetişebildi mi bebeğinin sağlık durumu nasıl ? Tahir neden gergin ve üzgün ?

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Fragmanı Kim Öldü

Sen Anlat Karadeniz Kim Öldü ?

Dizinin 3. sezon fragmanını yayınlayan Osman Sınav muhteşem bir yapıma imza attı. Kızının önünde öldürülen Emine Bulut cinayetinin hatlarını diziye taşıyan bir fragman yayınlandı. Kadına şiddetin anlatıldığı dizide Nefes’i hastaneye yetiştirmeye çalışan Tahir’i izledik. Ancak asıl önemli olan silahla vurulan kadın kimdir gömülen kadın dizi oyuncusu değildi. Tamamen Türkiye’nin gerçek kesitini anlatmak için çekilmiş küçük bir kesit olarak izledik. Yeni sezonda ölecek kadının kim olduğunu öğreneceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Kim Öldü

Sen Anlat Karadeniz Nefes Öldü mü İyimi ?

Hastaneye Tahir’in zor yetiştirdiği Nefes’in sağlık durumu kötü. Aslında Osman Sınav’ın yeni projesi için kolları sıvadığını ve bu sezon Karadeniz dizisine final yaptıracağı ihtimalini düşünürsek reyting açısından Nefes hastanede vefat edebilir. Zaten birkaç aya dizinin final bölümü ile ekranlara veda edeceğini biliyoruz.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Öldü mü İyi mi

Sen Anlat Karadeniz 3. sezon fragmanı yayınlandı konumuzun altında bulabilirsiniz. Herkesin şimdi merak ettiği ise Nefes iyimi bebeği salıklı mı? Tahir’in hastanedeki yüz mimiklerinden anladığımız kadarı ile yolunda gitmeyen bir şeyler var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2019