Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Bu Sevdaluk Ancak Mezarda Biter Şarkısı Kim Söylüyor

Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Bu Sevdaluk Ancak Mezarda Biter Şarkısı Kim Söylüyor? Sen Anlat Karadeniz dizisi 32. bölümünde yine olanlar oluyor. Tam güzel bir bölüm izledik derken bölümün son sahnesi yine içimizi acıttı. Nefes ve Tahir’in düğünü o kadar güzel geçti ki Vedat bir şey yapmadan nasıl durdu diye hepimiz şaşırdık? Ama Vedat sinirini Nazar’dan çıkardı ve onu dövdü.

Nazar’ın dayak yediğini duyan Murat’ta aldı silahı düştü yola. Fatih’te ikizi kötü bir şey yapmasın diye arkasından gitti. Murat Vedat’ın evine girdi ve silahını çekti. Ancak Vedat’ın adamları ondan önce davranıp Murat’a ateş ettiler. Murat’a atılan kurşun onu korumak için önüne geçen Fatih’e geldi. Fatih vuruldu ve Berrak’ın kollarına düştü. Nefes ve Tahir’in mutlu güne yine zehir olmuş oldu. Nefes ve Tahir tam düğün sonrası eve girecekken Fatih’in vuruldu haberi geldi.

Saniye Hanım Nefes’in dizlerine kapandı daha ne istiyorsun sırada hangi oğlum var dedi ve ağladı! Nefes Tahir’le birlikte olmasının herkese zarar verdiğinin farkında. Ama giderse de Vedat onun hayatını karartacak eskisi gibi. Hem de artık Tahir’le evli onunla mutlu yaşamak isterken hep bir huzursuzluk çıkıyor. Nefes yeni bölümde yine gitme kararı almışken Tahir onu durduruyor. Benim sensiz geçirecek zamanım yok diyerek sevgisini dile getiriyor. Nefes gönlü Tahir diye haykırsa da kalmasının yanlış olduğunun farkında.

Bu sahnelerde de Sen Anlat Karadeniz dizisinde ilk defa duyduğumuz bir şarkı çalıyor. İşte bu konumuzda sizlerle Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan bu şarkıyı ve sözlerini paylaşıyoruz. Sen Anlat Karadeniz dizisi 32. bölümde çalan bu sevdaluk ancak mezarda biter şarkısını Erdem Akın söylüyor. İsimsiz Türkü şarkının kendi adı.

Sen Anlat Karadeniz Bu sevdaluk ancak mezarda biter Şarkısı Sözleri;

Dumanim dağlarun üstinde duran
Yağmurim yağdukçe kapina vuran
Belki da güneşim yakip kavuran
Sevduğum dört mevsim yaşadum seni

Yar seni unutmak ölümden beter
Bir selamun bana yıllarca yeter
Bu sevdaluk ancak mezarda biter
Bilmem ki ne zaman öleceğim ben

Bir sirrum var idi sakliyemedum
O sıradan gönlumi pakliyemedum
Ne etsam kendumi akliyemedum
Bu turkinun adini koyemedum

Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Bu Sevdaluk Ancak Mezarda Biter Şarkısı Kim Söylüyor işte o fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2018