Sen Anlat Karadeniz 52. Bölüm 15 Mayıs Neden Yok

ATV’nin en çok reyting alan dizilerinden Kurtlar Vadisi yönetmeninden kötü haber geldi. Çarşamba günleri yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm neden yok ? 15 mayıs Sen Anlat Karadeniz hangi gün yayınlanacak ? 52. bölümün neden iptal olduğuna dair gerçekler neledir ? Dizi bitti mi?

Sen Anlat Karadeniz 52. bölümü büyük derbi maçı nedeni ile ATV ekranlarında olmayacak. 15 Mayıs akşamı yerine izleyicileri 22 mayıs 20:30 saatine kadar beklemesi gerekiyor. Canlı olarak yayınlanacak Akhisar Galatasaray Ziraat Kupası Final maçı yayınlanacak.

Sen Anlat Karadeniz 52. Bölüm Neden Yok

Final mi sezon finali mi yapacağı tartışılan dizide halen tam net karar verilmiş değil. Dizilerin tv kanallarına ağır yük olduğunu Acun Ilıcalı açıklamıştı. Bu açıklaması ardından ise birbiri ardına aldığı diziler ile ters düşmüştü. Ancak son zamanlardaki ülkenin ekonomik durumları neticesinde giderlerin artması ve gelirlerin dizi yapımcılarına ödemeleri karşılamaması ile bu yıl son 5 yılda sayısal olarak erken final yapan dizilerin en yüksek sayıya ulaştığına şahit olduk. Bir yandan Sen Anlat Karadeniz 15 mayıs 2019 neden yok erken final mi yaptı artık yayınlanmayacak mı diye mesajlar gelirken bir yandan ise gelecek sezonda eğer yayında olur ise hangi yeni sürpriz oyuncuların diziye dahil olacağı konuşuluyor.

Dizinin yeni oyuncusu psikopat rolündeki üvey baba ateşte kızdırdığı demir ile ne yapacak? Etrafındaki herkese şiddet uygulayanan üvey kız ve annesi zulümden kurtulabilecek mi? Osman Sınav’ın nerede ne yapacağını kestirebilmek çok zor. Nefes ile kocası ile birlikte geldiği radyo programından sevgi ve huzur dolu sözler söyleyecek. Şiddete maruz kalmış kadınlara karşı yaptığı konuşma ile sizleri duygulandıracak.

Sen Anlat Karadeniz 15 mayıs neden yok

Bazı yorumcular bölümün konusu olan kadına şiddeti ve onların sessiz kalmaları için bastırılmalarını günümüz siyasetine bağdaştırıyor. Bazı sanatçıların tuttuğu tarafları belli etmesi sonucu susturulmaya çalışılması güncel olayların dizilerde işlenmesinden sonra Payitaht Abdülhamit dizisinde büyük değişimlere gidilmesi Osman Sınav tarafından kaleme alındığını gösteriyor deniliyor. Bastırılan seslerin çok daha ince bir mesaj olarak halka iletilmeye çalışıldığı da ileri süşülenler arasında. Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. 22 Mayıs günü yayınlanacak yeni bölümde görüşmek üzere.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.