Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Şubat Tahir Nefesi Kurtardı Mı?

Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Şubat Tahir Nefesi Kurtardı Mı?… Sen Anlat Karadeniz dizisi 6. bölümde Tahir Nefes’i kurtarmak için harekete geçiyor. Tahir Nefes’i ve Yiğit’i Rusya’ya gönderip Vedat’tan kurtaracağını düşünürken Vedat yine planını yaptı ve Nefes’le Yiğit’i yakalar. Nefes’in tüm hayalleri suya düşer. Tahir de onlardan vardık haberini malesef kötü haberi alır. Bunun hesabını sormak için pasaport ayarlayan kişiyi yakalar.

Vedat Nefes’e ceza olarak Yiğit’i ondan alır ve İstanbul’a gönderir. Vedat Nefes’i hapseder. Nefes’i kim kurtaracaktır?  Vedat Tahir’e ceza olarak Nefes’in çığlıklarını dinletir. Yiğit’i de kendine emanet ettiğini duyunca kahrolur. Vedat’ın silah sesiyle irkilir. Nefes öldü diye korkulur. Vedattan Nefes’i kurtarmaya yemin eder.

Mustafa Tahir’e zarar vermemesi için Eyşan’ı alıkoydu. Asiye de diğer taraftan Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır. Mercan’ı istemeye istemeye elti kabul etmek zorunda kalır. Ama bu sırada Mustafa’nın başka bir kadınla onu aldattığını duyunca çılgına dönüyor. Asiye bu silahı kaptığı gibi Mustafa’nın peşine düşüyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi 6. bölüm özeti fragmanı da sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde mükemmel bir başarı gösterdi. Reyting rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul dizisini geçti. Bu zamana kadar hiçbir dizi reytinglerde Diriliş’i geçememişti. Bu başarı gerçekten yadsınamaz. Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölüm hakkında düşünce ve yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wfyw75TnVY4

YORUMLAR

  1. SEN ANLAT KARADENİZ TAHİR NEFESİ KURTARDI

  2. Herzliche Glückwünsche die Serie ist perfekt❤ Spannung pur von Anfang an. Warte mit hochspannung auf Mittwoch

  3. Dizi mükemmel ben bayılıyorum diziye hepsi çok başarılı tebrik ediyorum herkesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.