Sen Anlat Karadeniz 8. Bölümde Neler Olacak Özeti Tüyoları Fragmanı 14 Mart

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olup izlenme rekorlarını kırmaya devam eden Sen Anlat Karadeniz 8. Bölümde Neler Olacak Özeti Tüyoları Fragmanı 14 Mart çarşamba günü yaşanacakları kısaca sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sen Anlat Karadeniz 8. Bölümde Neler Olacak Özeti Tüyoları Fragmanı 14 Mart çarşamba:

Atv ekranlarında çarşamba Akşamları yayınlanan ve her bölümü ile rekorlar kıran Sen anlat Karadeniz dizisinin 8. bölümünde neler olacak neler yaşanacak Tahir ve nefesin başına neler gelecek kısaca sizlere özetlemeye çalışacağım. Son bölümde Tahir’in Nefese sahip çıktığını onunla birlikte balık avlamak için Karadeniz açıklarında tekne ile gezintiye çıktıklarını, bu balıkçı teknesinde iken Nefese Gitme kal diyen Tahir’in sonrasında Nefesin ne cevap vereceğini bilemediği bir bölüm yaşamıştık.

Ancak sen anlat Karadeniz  dizisinin son bölümünde Tahir’in sözlüsü olan Mercan intihar girişiminde bulunur ve acil olarak hastaneye kaldırılır. Bu olay hem mercanı hem ailesini ve özellikle babası Cemili, hem de Tahir’i çok zor durumda bırakacaktır. Çünkü Mercan’ın babası Cemil bu intihar girişiminden dolayı Tahiri sorumlu tutmaktadır. Mercan’ın annesi ise nefesi gözüne kestirmiş onun gelmesinden sonra olayların karıştığını ve bir an evvel Trabzon’dan gitmesi gerektiğini nefese sert bir şekilde söylemiştir.

Nefes ise bir taraftan Tahir’in kal demesi, Bir taraftan da Mercan’ın ailesinin bir an evvel Trabzonlu terk etmesi gerektiğini söylemesiyle iki arada bir derede kalmıştır. Vedat’ı hiç saymıyorum bile, Vedat’ın baskıcı tutumu ve ne zaman çıkıp geleceği belli olmadığından her an tehdit altındadır. Sen Anlat Karadenizin son bölümünde Vedat son dakikada bir sürpriz yapmıştır.

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 14 Mart
Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 14 Mart

Bu arada Vedat da boş durmaz ve tüm adamların toplayarak Mustafa’nın evinde onunla görüşmek konuşmak ve anlaşmak için gelmiştir. Ancak Mustafa Vedat’a yüz vermez ve ona karışmayacağını Tahir’in ve nefesinde evde olmadığını söylemiştir. Tahir ve Nefesin orada olmadığını öğrenen Vedat iyice deliye dönmüştür. Ancak ne yapıp edip onların yerini bulur.

İntihar girişiminde bulunan Mercan’ın hastaneye kaldırılmasından sonra ilk etkilenen Cemil ise Tahir ve Nefese ağzına gelenleri söylemiş onları öldürmekle tehdit etmiştir. Cemil’in bu Öfkeli tavrından hiç hoşlanmayan Tahir ise asla Nefese dokunmaması istemiştir. Tüm bu olaylardan sonra Vedat’ın çıkıp gelip nefes ve Tahire silah doğrultması ise heyecan içerisinde tüm izleyicilerin merak konusu olmuştur. Silah ateşlenmiştir, acaba ateşleyen Vedat mıdır yoksa Vedat’ın arkasında bulunan Mustafa mı? Sizce kim vuruldu? Kim Vurdu?

Sen Anlat Karadeniz Mercan öldü mü? Sen Anlat Karadeniz 8. bölümde neler yaşanacak Vedat mı ateş etti Mustafa mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

https://www.youtube.com/watch?time_continue=43&v=RnVst5d5w80

YORUMLAR

  1. Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Heyaçanlı Anları Adım Adım İreliyir Tahir Nefese Göre Evi Terk Etmesi İyi Olmadı Ane Övladın Arxasınça Baxması Üzüçü Bir Terefden Ane Bir Terefden Aşkla Bağlandığın Nefes Tahir Ne Yapaçak Merçanın Hereketleride Tahire Derd Olaçak Vedat Bu Aileye Cox Zerer Vereçek Allah Bele Düşmeni Aileden Uzak Etsin Bu Düşmenler Yavaş Yavaş Arzularına Çatmak İster Ançak Sonunda Aşk Kalib Geler Heç Vaxt Kötülük Kalib Gelmir Mustafa Ve Asya Her Dekike Gülüş Bexş Edir Diziye Gülüş Her Kese Lazım Allah Heç Kimseni Gülüşden Uzaklaşdımasın Amin

  2. Sen Anlat Karadeniz Aşk ELLA

  3. Hiç kimse mükemmel değildir ama bende değilim

  4. Hiç kimse mükemmel değildir ama bende kimse değilim

  5. Sen Anlat Karadeniz Cox Gözeldi Davam Etsin

  6. Mustafa ateş etmiştir kardesi için canını verir mustafam mercan ölmez Vedat itini vurun gitsin ya siz varamazsınız be vurayim

  7. Hayırlı Sabahlar Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Tahirnen Nefesin Aşkı Cox Sıxıntıda Bir Terefden Vedat Bir Terefdende Merçan Ukusindede Ölüm Var Nefesin Aşkı Sadeçe Göz Yaşı Getidi Nefesin Göz Yaşı Karadenizi Bürüyeçek Umarım Nefes Bu Aşkdan Merhum Olaçak Sevmeki Ona Haram Etdiler Karadenizi Sevmekden Başka Elaç Koymadılar Nefes Aşkın Ne Olduğun İyi Bilendi Ona Göre Merçana Şans Vereçek Yolundan Cekileçek Çünkü Merçanın Ölmeyinde Özünü Suşlayaçak Umarım Merçan Ölmez Bir Terefdende Vedat Merçanın Ablasın Tanıyır Onunda Planları Var Tahir’in Ailesinden Kisas Cıxaçak Umarım Bu Planları Baş Tutmaz Heyatda Gerçek Aşklar Her Zaman İmtahanda Olur Tahir Nefes Aşkı Umarım Gözel Sonlanar Allah Bütün İnsanları Aşk Ücün Ağır İmtahana Cekmesin Amin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.