Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 21 Mart

Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 21 Mart… Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde Nazar Thir ve Nefes’e silah çekti ablasının intikamını almak için. Onları vurmadı ancak Tahir bu olayın kaşrısında tabiri caizse kalbinden vuruldu. Nefes Tahir’in önüne geçip onun vurulmasını izin vermedi. Bu duruma Tahir çok sinirlenir çünkü Nefes’e bir şey olmasından çok korkmuştur.

Mercanın intihar etmesi gündeme oturmuşken Nefes’e kinlenmemeleri konusunda tedbirler alır Tahir. Ama bu tedbir asıl Tahir’in ve Nefes’in canını yakacaktır. Asiye her zaman onların yanındadır. Nefes ve Yiğit’in Karadenize varması için elinden geleni yapar. Mustafa ise hala Yiğit’i Vedat’a vermenin vicdan azabını yaşar. Bunu hala Tahir’e itiraf edememiştir. Mustafa’nın diğer uğraştığı bir olay da Vedat’la Mercanın ailesinin ortak olmasıdır. Zaten nişanın bozulmasının altında ki gizli sebepte bu değil midir?

Mustafa’nın bu vicdan azabı ne zaman dinecek? Mustafa tüm yaptıklarını ne zaman itiraf edecektir. Vedat Kalelileri batırmak ister. Diğer bir yandan da Mercanın kardeşi Hazar’ı etkilemeye çalışmaktadır. Hazar üstünden Nefes’i geri döndürmeye mi çalışıyor asıl amacı ne?

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm özeti; Hazar’ın durumunu öğrenen Nefes acaba onu kurtarmak için yine kendini Vedat’a teslim edecek midir? Nefes’in ruhunda ki yaralar hala iyileşmedi. Ara ara bazı şeyler ona Vedat’ın onu tutsak ettiği yılları hatırlatıyor. Bu sebeple de bazen ağlayıp hırçınlaştığı oluyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi 9. bölüm özeti tüyoları fragmanı sizlerle konumuzda. Yorumlarınızı aşağı yazınız.

https://www.youtube.com/watch?v=dnBze4SNwtI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018