Sen Anlat Karadeniz aradım bulamadım dertlerime dermanlar şarkısı sözleri

Sen Anlat Karadeniz aradım bulamadım dertlerime dermanlar şarkısı sözleri…

Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan şarkıyı sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık. 31 ocak Sen Anlat 1 dizisi yeni bölümünde bölümün heyecani çalan şarkılarla daha da katlanıyor.

Nefes ve Tahir Vedattan kurtulmaya çalışıyor. Ama Vedat’ın Nefesi birakmaya niyeti yok. Bu sahnelerde çalan şarkıyı da sizlerle paylaşıyoruz.

Sen anlat Karadeniz dizisinde çalan Apolas Lermi nin söylediği Yaban eller şarkısı çok begenildi. şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yazılığı fermanlar
Aradum bulamadum
Dertlerime dermanlar
Alcaklara kar yağmaz
Yüksek dağlar karlanur
Ellerun yari gelur
Benum canum darlanur
Alnımun yazusunu
Yaman eller bozamaz
Ağaçlar kalem olsa
Dertlerimu yazamaz
İşlesun yüreğune
Yarum benum sözlerum
Eller yarum diyende
Benum dolar gözlerum oyy..

https://www.youtube.com/watch?v=ACkK9SEOzhI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz aradım bulamadım dertlerime dermanlar şarkısı sözleri (3 Yorum)

  1. Axşamenez Xeyr Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisi Şarkese Gözel Aşka uçarsan kanatların yanar Aşka uçamazsan Kanatlaren neye yarar Aşka Varença Kanade kim Arar Tahirle Nefes Aşke Umaram Aşka Varença Aşk Üçün Kanad Aramazlar

  2. Tahirle Nefes Ayrelmase Cox Kötü Ançaq Ayrelmaq Lazem Gerçek Sevgide Qem Keder olmasa Aşk Sayelmaz Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Söylenilen Şarke Gerçek Heyatda Unsane Yzür Aşk Ayreleq Üzerinde Yaraner Tahirle Nefes Ayrelaçaq Sonunda Gerçekler üze Cexaçaq Derd Derd üste Geleçek Sonunda En Cox Açene Tahir Cekeçek Çünkü Zaten Nefesin Heyatena Vedat Hep Açe Getirin Şarke Cox Gözel Tahirle Nefes Obrazlaren ve Oyunçularen Tebi Seçibler Şarkeseda Tebi Ve Gözel

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2018