Sen Anlat Karadeniz Asiye Mustafa Düeti Allah Belanı Versin Benden Başka Var İse

Sen Anlat Karadeniz Mustafa kapındaki nar midur yanındaki yar midur şarkısı video… Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa ilk kez şarkı söyledi. Mustafa yine Asiye’nin kalbini kırdı. Asiye’de aldı oğlunu babasının evine gitti. Mustafa bu dayanır mı hemen gitti oda Asiye’nin yanına. Ama Asiye’de ki inat kimse de yok biliyorsunuz. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa kapıda bekledi. Yağmur yağsın diye bekledi yağmadı. Mustafa kendini Asiye’ye affettirmek için çareler ararken başladı şarkı mırıldanmaya.

Mustafa Kapındaki Nar midur diye başladı şarkı söylemeye. Sonrasında Asiye’de ona karşılık verdi. Birlikte düet yaptılar hem de tam birbirlerine uygun bir şarkıyla. ”Allah belanı versin benden başka var ise” şarkısını söylediler birlikte. Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan şarkının sözleri aşağıda sizlerle paylaştık.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin güldüren yüzü Asiye ve Mustafa çifti. Birlikte ilk kez dizi de düet yapıyorlar. Hayranlar bu şarkıyı çok beğendi. Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’in hastalığını düşünüp dertlenirken dizi de güldürecek sahneler onların sayesinde yer alıyor. Diğer yandan Nefes’in tahlilleri temiz çıktı derken Mercan’dan eve gelen Nefes’e bir şeyler olur. Nefes yere yığılır kalır. Tahliller temiz ise neden böyle oldu. Nefes neden yere düştü? Hastalığı nedir gerçekten Vedat’ın dediği hastalık gerçek olabilir mi? Bu durum Sen Anlat Karadeniz dizisi severleri çok düşündürüyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa ‘nın ve Asiye’nin söylediği şarkıyı Rukiye Aykanat yazmış. Bize de dinlemek Mustafa ve Asiye’nin ağzından oldu 🙂

Kapındaki narmidur, kapındaki narmidur
Yanundaki yar midur , yanundaki yar midur
Doğri söyle sevduğum , doğri söyle sevduğum
Benden başka var midur , benden başka var midur

Kapumdeki nar ise , kapumdeki nar ise
Yanundaki yar ise , yanundaki yar ise
Allah belami versun , Allah belami versun
Senden başka var ise , senden başka var ise

Raki haramdur diye, raki haramdur diye
Çay icerum yerine, çay icerum yerine
El ele dolaşurduk , el ele dolaşurduk
Zamanun zamaninde , zamanun zamaninde


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Asiye Mustafa Düeti Allah Belanı Versin Benden Başka Var İse (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019