Sen Anlat Karadeniz Asiye – Öykü Gürman Konserleri Nerede Bilet Fiyatları Kaç TL ?

Osman Sınav ile yoğun tempolu sezondan sonra set dinlenirken o konserler verecek. Sen Anlat Karadeniz Asiye’nin yani Öykü Gürman’ın konserleri nerede olacak. Toplam 40 konser ile Türkiye turnesine çıkan güzelin konserleri nerelerde olacak ve bilet fiyatları kaç TL olarak belirlendi ?

Öykü Gurman Kimdir şarkıcılık geçmişine ait bilgileri

Kurtlar Vadisi dizisi ile ünlenen farklı sebepler ile ayrıldıktan sonra çok farklı alanda romantik dizi yapan Osman Sınav reytingleri ile yılın en çok izlenen dizileri arasında oldu. Sen Anlat Karadeniz Asiye – Öykü Gurman dizi içerisinde kendisini tüm Türkiye’ye daha çok tanıttı. Aslen şarkıcı olan sonradan oyunculuk yapmaya başlayan güzel sanatçı bu yaz için tam 40 konser alanı ile anlaştı. Menejerinin açıklaması ile ve dizisinin tatile girmesinin ardından Türkiye turnesine hazırlanıyor.

Sen Anlat Karadeniz Asiye – Öykü Gürman Konserleri Nerede Bilet Fiyatları Kaç TL

4 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şuan burnu yapılı olsa da memleketi Trabzon Of olduğunu her zaman dile getirmektedir. Bu yüzden de Sen Anlat Karadeniz Asiye karakterini oynamıştır. Şivesi yaşamı ile diziye gerçek duygularını verebilmektedir. İkiz kardeşi ona dublör olacak kadar benzemektedir. Müziğe ilgisi küçük yaşlarda başladı. İlköğretim yıllarında oyuncak yerine müzik aletleri ile vakit geçirmeyi seviyordu. Annesi ona keman almıştı. Çalmayı bilmese de kulağı gelişiyordu. 2000 yılında ise Cihat Aşkın ile görüşerek özel keman dersi almaya başladı. 2001 yılında güzel sanatlar lisesinden mezun oldu.

Sen Anlat Karadeniz Asiye nerede konser veriyor 2019

Lise yıllarında Sen Anlat Karadeniz Asiye konserler vermeye başlamıştı. İlk konserlerini okul öğrencilerine verdiği o yıllarda Öykü Gürman 2019 konserlerini Türkiye turnesi şeklinde 40 ayrı ilde yapacağını hayal bile etmiyordu. Bilet fiyatları o zaman ücretsizdi. Şimdilerde de 30 TL’den başlayan bilet fiyatları ile konserler veren bir sanatçı. Bu işi sevdiği için yaptığını söylüyor. Müzik hayatına 2001 yılında kazandığı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müsikisi Devlet Konservatuvarı’nda devam etti. Üniversite yıllarında kendisini Keman ve Şan dersleri alarak geliştirdi. Uzun yıllar çeşitli yerlerde konserler verip mekanlarda şarkıcılık yaptı. Sonrasında oyunculuğa soyunan Öykü Gurman Sen Anlat Karadeniz Asiye nerede konser verecek diye sorduklarında o yıllarda bilmem tanımıyorum diyecekti. Bilmiyordu ki Asiye onun geleceği olacaktı.

Öykü Gurman 2019 konserleri ve fiyatları

Sen Anlat Karadeniz Asiye – Öykü Gurman 2019 yaz sezonu konserleri nerede bilet fiyatları ne kadar gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Dizihaberi.tv sitemizi takip etmeye devam edin. Konserde buluşuyor muyuz ?

Sen Anlat Karadeniz müziksiz olur mu ? Öykü Gurman’ın sesini hatırlayalım. Türkü tadındaki şarkıları insanı dinlendiriyor. Siz en çok hangi şarkısını beğeniyorsunuz ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Asiye – Öykü Gürman Konserleri Nerede Bilet Fiyatları Kaç TL ? (1 Yorum)

  1. ☀️Sen Anlat Karadeniz Asiye Obrazın Oyuncusu Güzel
    ☀️Şarkı Söyleyir Bütün Şarkılarında❤️Aşk Sevgi❤️His
    ☀️Olunur Oyuncuda Güzel Oyunculuğ Kabilyetide Var
    ☀️Uğurlar Arzu Ediriz Dizi Oyunculuğunda Başarılar❤️

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019