Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Kimdir Bilgileri Resimleri

Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Kimdir Bilgileri Resimleri Sen Anlat Karadeniz dizisi Avukat Esma Kimdir Bilgileri Resimleri burada sizlere sunacağız. Avukat Esma Nefesin boşanmak için gittiği avukattır. Esma Nefes ile görüşmüş ve onun parmaklarının kırılması ile gördüğü şiddet ile hapiste yatacağını söylemiştir.

Nefes oldukça sevinmiş ancak pazarlık konusu olan Nefesi Tahir vermek istemez. Eyşan ise Vedatı kurtarmak için elinden geleni yapar hapisten. Peki Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma hakkında bilgileri hakkında başla neler var neler katacak diziye? Sürekli kalacak mı?

Son Gelişme: Esma Ali ile nişanlandı. Ali Esma Avukatı istedi ve söz kesildi. (10 Ekim Sen Anlat Karadeniz)

Esma Ali ile nişanlandı

Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Kimdir Bilgileri Resimleri


Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma hakkında bilgileri sizlere sunmaya çalışacağız. Diziye yeni girdiği ve Nefesin avukatı olduğu için oldukça az bilgi var. Avukat Esmanın gerçek adı Duygu Üstünbaş dır.. Duygu Üstünbaş 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisidir aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Ana sanat Dalı okuyor.

Duygu Üstünbaş (Avukat Esma) İnstagram hesabı: www.instagram.com/duyguustunbas/

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Nefes ile Tahir birlikte Avukat Esmanın yanına gidecekler ve Eyşa’nın kuzeni Vedatı kurtarmak için Avukat Esma ile pazarlık yapacağı kesin gibi.. Bu arada velayet davasında Vedatın avukatı olan Fundayı merak ettiniz mi? Tıklayın >> Vedatın avukatı Funda Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma resimleri ve hayatı hakkında bilgiler:


Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Nefes ile görüşmesinden sonra ona güvence vererek bana inanın, Vedatın alabileceği en büyük cezayı alması için elimden geleni yapacağım dedi. Avukat Esmanın sözlerine güvenen Nefes adeta rahat bir nefes alıp Avukat Esmanın yanından ayrıldı.
Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Kimdir hakkında sizlerde yorum yazabilirsiniz. Gerçek adını bilenler varsa lütfen aşağı yazsın demiştik yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Oyuncumuzun gerçek adı: Duygu Üstünbaş Şimdiden teşekkürler.. Detayları aşağı yazacağız buldukça:

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Esma karakterini canlandıran Duygu Üstünbaş Kimdir?

Duygu Üstünbaş 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yılları ve gençlik yılları Ankarada geçen Avukat Esma karakteri ile Tüm Türkiyenin tanıdığı bir isim haline gelen oyuncumuz oyunculuğa üniversite yıllarında merak sarmıştır. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Avukatlık mesleğini mezun olduktan sonra icra etmeyen Duygu Üstünbaş günümüzde Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünde oyunculuk eğitimi almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Esma karakterini canlandıran Duygu Üstünbaş daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadı? Kurnaz Aşıklar, Fırtına ve Kayıp El isimli tiyatro oyunlarında sahne alan Duygu Üstünbaş, Sen Anlat Karadeniz dizisinde ilk büyük oyunculuk sınavını başarıyla vermektedir. Duygu Üstünbaş Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.


Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Esma karakterini canlandıran Duygu Üstünbaş gerçekten de Hukuk Fakütesinde okudu. İşte o Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduğu günlerinden bir resim:
Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Esma karakterini canlandıran Duygu Üstünbaş

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Esma karakterini canlandıran Duygu Üstünbaşı başarılı buluyor musunuz? Gerçek hayatta başörtüsü takmayan Duygu Üstünbaş dizideki rolünde başörtüsünü yakıştırdınız mı yoksa aşağıdaki resimde olduğu gibi açık hali mi daha güzel?
Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma gerçek adı ne

Birde Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma iki resim arasında karşılaştırma soralım ve konumuzu bitirelim. Aşağıdaki resimde hangisini tercih edersiniz?
Duygu Üstünbaş farklı halleri

Son Gelişmeler: Ali Diziye bu sezon dahil olmuştu. Esma avukattan hoşlanınca Ali ile Esmayı baş göz etmek de bizimkilere kaldı..Esma Avukat Ali ile söz kesti yüzük taktı.. Düğün yakında.. Sen Anlat Karadeniz Esma avukat Ali ile nişanlandı
Sen Anlat Karadeniz Esma avukat Ali ile nişanlandı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Kimdir Bilgileri Resimleri (46 Yorum)

 1. Esma hanım her iki halinde çok güzelsin maşallah rabbim özenmişte yaratmış ama tabiki kapalı halin bir başka güzel inşallah en kısa zamanda seni kapalı görürüz.

 2. Kesinlikle kapalı hali onlarca kat daha güzel.. mükemmel yakışıyor O’na..
  Sevgiler kendisine..

 3. Tamam güzel çok yakismis daa neden kapalı olmayan birini dizide kapatırlar ki bu neyin vurgusu yani türbanlı turbansiz ayırt etmiyoruzmu bende turbanliyim kadını gerçek hayatta kapalimi diye merak ettim değilmiş görünce itici geldi anlamaya çalışıyorum neden acep bunun altında kesin bi israil hinliii vardır emin olun

  • Çünkü gerçek kapalı olsaydı eğer günah işlemiş olurdu sonuçta bu daha mantıklı yani tesettürü ucuzlatırdı

 4. Avukat Esma gerçek adı Duygu Hanıma bu kadar mı yakışır. Onun bu halini görünce bende başımı örtmek istedim. Dizideki kıyafetlerini örtünme şeklini kendime örnek alarak araştırdım. bence bu şekli çok hoş çok güzel çok sempatik sizi kendime örnek almak istiyorum av. esma hnm.

 5. Başörtüsü çok yakışmış açık halinden daha güzelsin inşallah birgün gerçek hayatında seni başörtülü görürüm dizide en sevdiğim karekter asil güçlü tsettürünle dimdik duruşuna hayranım başarılarının devamını dilerim sevgili duygu üstünbaş

 6. her iki hali şok güzel.Güzelliyine dilicek laf bulamyorum.çok yetenekli bir insan.Kendisini gerçekden çok seviyorum.

 7. Dizide çok başarılı oyuncu.güzelliğine diyecek yok ama kapalı hali bi başka güzel dedi ki:

  Dizide çok başarılı oyuncu.güzelliğine diyecek yok ama kapalı hali bi başka güzel

 8. Kapalı hali çoooook güzel. Gerçek hayatta kapalı sandım o yüzden hakkında bölümünü açtım ama kapalı değil gerçekte.. Fakat çok yakışmış örtü.
  Bence ilk dizisinde oldukca başarılı..

  • Kapansın bence daha güzel olmuş açık halinden esma karakterini seviyorum hanım hanımcık olmasından dolayı

 9. Evet bende duymuştum.Hatta Duygu Üstünbaş, Çankaya Üniversitesi Tiyatrosunda sahneye konulan Keşanlı Ali Destanındaki Zilfe rolüyle Kerem Yılmazer genç yetenek ödülünü almıştı.

 10. Sayın yöneticiler bilgileriniz yanlış.Avukat Esma rolündeki Duygu Üstünbaş Çankaya Üniversitesi hukuk mezunu olup, avukatlıkstajını tamamlayarak avukatlık ruhsatını almıştır.Ancak tiyatro sananatçıdı olmak isteyen Duygu Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coptafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olarak ikinci Fakülteyi bitirmiş ve halen dasdas sahnedinde Kayıp El oyununda başrolde oynamaktadır.Sen Anlat Karadeniz oynafığı ilk dizidir.

 11. Sen Anlat KAREDENİZ Dizisin Avukate Esma Gözel Avukatleq Cox Yaraşer Umarem Nefesin Hüqüqün Qoruyaçaq Esil Görev Avukaten Üzerine Düşeçek Esline Baxsan Mende Hukuk Öyrençisiyem Son Bölümündeyem Sizi Gördüym An Cox Sevinirem Bir Qadenen Qorxmadan Neler Yapaçağene Anlayeram Nefes Kimi Sexente Çeken Qadenlar Diziden Cox Heyatda Allah Yolumuzu Aceq Etsin Vedat Kimilerine Qalib Gelek Amin

 12. Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Avukat Xaneme Tanemereq Ama uiu oyunçu olduğu Hiss olunur Umarem Nefiseye Kömek Edeçek Dizi Gözeldi

 13. Seni Anlat Karadeniz Dizisinin Avukate Esma Cox uiu Umarem Nefesin Haqqen Qoruyaçaq Avukaten Rol ufacesenen kimlikin bilmirem Ançaq Umaram Tez zamanda Haqqenda bilgilere ulaşaçağeq

Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2018