Sen Anlat Karadeniz Avukat Funda Kimdir? Vedatın Avukatı Funda hakkında bilgiler

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Funda Kimdir? merak konusu oldu. 9 Mayıs çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde Vedatın çocuk velayeti davasında Avukatı olan Funda kimdir hakkında bilgileri buradan sizlerle paylaşacağız. Güzelliği ve duruşu ile dikkat çeken Funda daha önce Nefesin avukatlığını yapan Esma avukat ile bağlantısı ne?

Sen Anlat Karadeniz Avukat Funda Kimdir? Vedatın velayet davasında Avukatı olan Funda hakkında bilgiler burada.

Fundanın avukatlığı kadar güzelliği ile diziye renk katacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sen Anlat Karadenizde bu davalardan dolayı epey avukat tanımaya başladık. Önce Nefesin avukatı Esma, Şimdide Avukat Funda.. Vedatın Avukatı Funda velet davasında hem danışmanlık yapıyor hemde Vedata bilgi veriyor bir çok konuda..

Sen Anlat Karadeniz Avukat Funda rolünü canlandıran oyuncu Sema Şahingöz‘dür. Sema Şahingöz 1982 yılında İstanbulda doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat bölümünü bitiren Sema Şahingöz, 2010 yılında Beykent Üniversitesi G.S.F Oyunculuk ve Sinema Televizyon Bölümlerinden başarıyla mezun olmuştur.
Amerika’da bir süre fotoğrafçılık yaptı ABD de hem de oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra ülkemize dönmüş Devlet Tiyatrosu dahil pek çok tiyatroda rol ve görev aldı.

Özel Açı Lisesinde bir süre drama-tiyatro öğretmenliğini yapmıştır.. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Funda daha önceki sezon Trt1 ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde rol almıştı. Sen Anlat Karadeniz Vedatın Avukatı Funda rolü ile diziye giren ve yeni sezonda da dizide kalacak olan Sema Şahingöz yeni rolünde umarız başarılı olur.. Bizde dizihaberi.tv olarak başarılar diliyoruz..

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Funda rolü ile izlediğimiz Sema Şahingöz  instagramdan da duyurdu diziye dahil olduğunu: Sema Şahingöz Funda rolü ile Sen Anlat Karadenizde yer alacak artık. Merak edenler için İnstagram adresi burada: https://www.instagram.com/sema_sahingoz/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2018