Sen Anlat Karadeniz Berrak (İlayda Çevik) Kimdir? Bilgileri Resimleri

Sen Anlat Karadeniz Berrak İlayda Çevik Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?… Sen Anlat Karadeniz dizisine bu hafta yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni oyuncu dizi de hangi rolde oynayacak? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Sen Anlat Karadeniz dizisine katılan bu sürpriz isim kim? Diziye yeni katılan karakter hangi rolde olacak? Cevap verelim : Berrak

Sen Anlat Karadeniz dizisinde para karşılığı satıldığı adamdan çocuğu ile birlikte kaçan Nefes hayatının adamı ile karşılaşacağından habersizdi. Ama karşısına Tahir çıktı ve onu ölümüne korudu Vedat’tan. Artık ikisi de birbirini seviyor ama Tahir çocuklu bir kadına yan gözle baktı derler diye gururuna yedirememektedir. Ama aşk her şeyden galip gelir ve ilerleyen günlerde aşklarını itiraf edeceklerdir.

Vedat ise diğer taraftan Tahir’in hayatını karartıp Nefes’i ve oğlunu ele geçirmeye kararlıdır. Sen Anlat Karadeniz dizisi yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken senaryosunu da Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazıyor. Oyuncuları Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman.

Sen Anlat Karadeniz dizisine dahil olacak olan İlayda Çevik’in rolü ne? Berrak rolündeki İlayda Çevik Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. İlayda Çevik 1994 Balıkesir doğumludur. İlayda Çevik Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlayda Çevik 2013 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Karagül dizisinde oynadı. Sonrasında İsimsizler dizisinde oynadı.  Savaşçı dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.  Berrak rolü İlayda Çevik Sen Anlat Karadeniz ile ilgili şöyle konuştu. ”Sen Anlat Karadeniz’de harika bir ekip ile çalışma fırsatı buldum. Osman Sınav gibi başarılı bir yönetmenle de aynı projede yer almak gurur verici. Çekimlerimiz Karadeniz’de devam ediyor. Buranın eşsiz doğasında çalışmak beni daha da heyecanlandırıyor” dedi.

Sen Anlat Karadeniz dizisine hangi ünlü oyuncu dahil oldu. Ünlü oyuncu, atv’nin reyting rekorları kıran dizisinin kadrosuna dahil oldu. atv’nin reyting rekorları kıran sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’e sürpriz bir isim dahil oluyor. Dizinin kadrosuna yeni dahil olan Berrak isimli karakteri ise başarılı oyuncu İlayda Çevik canlandıracak.

Çevik, “Sen Anlat Karadeniz’de harika bir ekip ile çalışma fırsatı buldum. Osman Sınav gibi başarılı bir yönetmenle de aynı projede yer almak gurur verici. Çekimlerimiz Karadeniz’de devam ediyor. Buranın eşsiz doğasında çalışmak beni daha da heyecanlandırıyor” dedi.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakteri olarak rol alacak İlayda Çevik  hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=iC1hJT7y8bw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Berrak (İlayda Çevik) Kimdir? Bilgileri Resimleri (8 Yorum)

  1. Ben sen anlat karadenize bayılıyorum nlg ye katılıyorum Asiye benim için türkü söylermisin

  2. Ben 10 yaşındayım ve sen anlat kara denizdeki tahrik çok seviyorum keşke bende orada rol alabilseydim ben karadeniz türkülerini çok severim ve sakın final yapmayın nolur

  3. bak final yapmayın ne olursunuz biz ailecek bu filmi izliyoruz resmen evde 14 kişi olacagız allah izin verirse hep beraber izliyoruz sizi ama o berrak denen kadın nefesi zehirlemesin o kadına kızdım şu an hayranlarımı söylüyorum tahir nefes yigit yangazlar asiye yanınıza gelicem bir gün haberdar edin bir gün fragmanı çekildiginde veya bende güzel bir rol alırım yaniii

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018