Sen Anlat Karadeniz dizisi bitti final tarihi belli oldu. Yeni sezon ne zaman hangi kanalda başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz ne zaman bitiyor final mi yapıyor? Osman Sınav’ın başarılı dizisi Sen Anlat karadeniz bu hafta final mi yapıyor? 24 Nisan Çarşamba günü Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanından sonra reytingleri hep beraber inceleyeceğiz. Yayınlandığı günden bu güne Sen Anlat Karadeniz’in reyting sonuçlarını inceleyeceğiz. Ne zaman bitiyor dizi yeni sezon yapacak mı?

Sen Anlat Karadeniz Nisan Ayı Reyting Listesi

Sen Anlat Karadeniz dizisi bitmesi ve yeni sezon onayı alamaması sebebi bizce aynı gün olan güçlü diziler ile aynı saatte olmasıdır.

  • 24 Nisan 2019 – 3.55 Reytng
  • 17 Nisan 2019 – 2.85 Reyting
  • 10 Nisan 2019 – 3.17 Reyting
  • 03 Nisan 2019 – 3.58 Reyting

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Final Yapacak?

Mayıs ayında Sen Anlat Karadeniz’in final yapacağını söylemekte fayda var. Dizi nin reytinglerini incelediğimiz de 9. sırada olan sevilen dizi 2.85 reyting sonucu ile geçtiğimiz haftalarda Diriliş Ertuğrul, Kuzgun gibi dizilerin çok altında kalmış.

Sen Anlat Karadeniz’in bu reyting sıralamasında olmasının sebebi tabi ki günün en popüler dizisi Diriliş Ertuğrul ve Kuzgun dizisi ile çakışması.
Sen Anlat Karadeniz Final tarihi belli oldu ? Osman Sınav yapımcılığında ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz 29 mayıs Çarşamba günü 2. sezon finali yaparak bu sezon ekranlara veda edecek

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019