Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nerede Çekiliyor? Fragmandaki Manzara Neresi?

Sen Anlat Karadeniz’in çekimleri Trabzon ilimizin Sürmene İlçesinde yapılıyor. İlk bölümde İstanbul’da Vedat ve Eyşan’ın yaşadığı lüx konaktan sonra Tahir ve ailesi Trabzon Sürmene ilçesinde yaşayan sade bir aile. Nefesin de kaçarak geldiği karadenizdeki yer Trabzonun Sürmene ilçesidir. Sürmene İlçesi ve Trabzon ilinde çekimler devam ediyor. Karadeniz sahilleri de yine Trabzon ilimizden..

Atv ekranlarının yeni dizi projesi olan ve ileriki günlerde başlaması beklenen Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nerede Çekiliyor? Fragmandaki Manzara Neresi? diye merak edenler için açıklamak istedik. Sen Anlat Karadeniz’in çekimlerinin nerede yapıldığı merak ediliyor. Özellikle dizinin Karadeniz dizisi olması sebebi ile hangi il ilçede veya yaylada merak konusu oldu.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Osman Sınav’ın yönetmenliğini yaptığı yeni bir dizi ve Atv de ekrana gelmeyi bekliyor. Karadenize özgü şive ile oldukça renkli bir dizi olma hedefiyle yola çıkan dizide bakalım mekanlar dizinin çekildiği yerler sizlerin de ilgisini çekecek mi? Sen Anlat Karadeniz Dizisi Karadenizin neresinde çekiliyor seti nerede kurulu hemen bakalım.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman, Aydan Burhan ve Serdar Yeğin gibi önemli isimlerin yer aldığını öncelikle söyleyelim. Bu güzel kadronun daha da zenginleşeceği Sen Anlat Karadeniz’in çekimleri Trabzon ilimizin Sürmene İlçesinde çekiliyor. Tahir ve ailesi Trabzon Sürmene ilçesinde yaşayan bir aile. Nefesin de kaçarak geldiği karadenizdeki yer Trabzonun Sürmene ilçesidir.

İlerleyen süreçte Sürmene dışında çeşitli yaylaları ile Rize ilimizin Çamlıhemşin ve Ayder yaylalarında devam ettiği duyumlarımız arasında bulunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=3jBWJIAf9L4

Manzaraları ve yeşillikleri ile yaylaları ormanları güzel coğrafyası ile meşhur olan Karadeniz manzarasında çekimleri devam eden Sen Anlat Karadeniz Dizisine en son Burcu Binici’nin kadroya dahil olmuştu. Sen Anlat Karadeniz Trabzon Sürmene ve Rizedeki çekimlerden sonra İstanbulda da çekimlere kaldığı yerden devam edecek.

Sen Anlat Karadeniz’in çekimleri Trabzon ilimizin Sürmene İlçesinde çekiliyor. Tahir ve ailesi Trabzon Sürmene ilçesinde yaşayan bir aile. Nefesin de kaçarak geldiği karadenizdeki yer Trabzonun Sürmene ilçesidir.

Sizce bu dizi tutar mı? Sizde yorum ve görüşünüzü aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nerede Çekiliyor? Fragmandaki Manzara Neresi? (31 Yorum)

  • 12.bölümdeki mekanı arıyorum bende bir türlü bulamadım..bulsam gideeğim yerlerden bir tanesidir..

   • AKÇATEPE, bende trabzona gidicem, oraya da uğramak için araştırdım. Video da vedatın çekildiği sahnede arakda Akçatepe yazıyordu. Ordna buldum. Eee arayan belasını da mevlasını da misali

  • Ya şu koca ülkede bu restorantın yerini bilen bi allahın kulu yok mu 2 haftadır araya araya bi hal oldum hiç bi yerde yok bilen biri yazsın artık

 1. Bende çok sevdim ama sakın istanbula taşımayın yoksa izlemeyiz yaz geliyor asıl manzara ozaman karadenizde böyle güzellik göremez insanlar bırakın biraz güzellik görsün insanlar lütfen İstanbul da devam etmesin bizi hayal kırıklığına uğrat mayın

 2. Tuttu bile harıka Osman sınav yaparak tutmazmı harıka bir dizi ama ne olur karadeniz den kopmayan İstanbul dizisine dönmesin karadeniz harıka bir yer heryeriyle mükemmel dir

 3. Dizi tutar ama adı Karadeniz dizinin zaten sonradan İstanbul da devam etmesi saçma olur yani diziniz çoğu Karadeniz de devam etse güzel olur.Hatta İstanbul da devam ederse reytik bile düşer söylim .

 4. Ula yalan atmayın sürmenede değil bizim orda çekiliyo çekimlerin yapıldıgı yer VAKFIKEBİR dir

 5. Karadeniz dizisi tutar ben hikayeyi sevdim nolmalde pek dizi izlemem ama bir sürmeneli olarak desteklemek için dahi olsa izlerim memleketimin işini bence güzel kurgu severek izlerimde zaten

 6. Ben srtık dizi syretmeyi bıraktım. Çünkü boğazımıza kadar diziye gark olduk. Dizinin konusu günümüzün enbüyük toplumsal yaralarından biri. Bu dizinin misyonu farkındalık oluşturmak olmalı ki ciddiye alınsın. Aksi halde diğer eli tabancalı, ağzı tehditli dizilerden bir farkı kalmaz. Kadına şiddet konusu en gerçekçi hali ile gözler önüne serilmeli. Seyircinin dikkati romantizme kaydırılmamalı. Umarım başarılı olur ve toplumda kadına şiddet konusunda beklenen farkındalığı sağlar.

 7. Bir karadeniz olarak osman sınavı kutlarim tutar bu dizi tutmayı bırak rekor kirar

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2018