Sen Anlat Karadeniz Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Atv ekranlarında devam eden ve her bölümüyle rekorlar kırmaya devam eden Sen Anlat Karadeniz Dizisi çok sevildi çok tutuldu. Böylesine büyük ölçekli ve kaliteli bir diziyi zirvede tutmak için sürekli yeni oyunculara ihtiyaç duyuluyor ve durağan bir senaryo ve oyuncu kadrosu olmaması için sürekli yeni oyunculara ihtiyaç duyuluyor. İşte bu sayfada dizimize sonradan giren katılan oyuncuları listeleyip kısa bilgiler sunacağız sizlere.

Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa) Gözde Kansu(Eyşan), Öykü Gürman(Asiye) rolünde oldukça başarılı bir dizi çıkarırlarken Yan gazlar da diziye ayrı bir güzellik veriyor. Mercan ve Nazar kardeşler de dizinin ayrı güzellikleri. Bu kaliteli oyunculara ilave olarak yeni oyuncular yeni isimler giriyor sürekli kadroya. İşte bu yeni gelen oyuncuları Sen Anlat karadenize sonradan gelen isimleri sizlere yazacağız buradan..

Sen Anlat Karadeniz Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Yeni gelen oyuncuları sıralayacağız burada ancak öncelikle Sen Anlat Karadeniz Dizisine sonradan dahil olan oyunculardan bazılarını yazalım hemen: Avukat Esma: Nefesin avukatı olmuş ve yaşadıklarını Tahir ile Nefes ile paylaşmıştır. Kendi annesinin de eza ve cefa görerek zulüm yaşadığını söylemiş ve çocukluk yıllarında yaşantısı ile herkesi ağlatmıştır.

Sen Anlat Karadeniz Dizisine Yeni Gelen giren sonradan Katılan Oyuncular Kimler? buraya yazmaya sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi Son Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=iC1hJT7y8bw

BAHAR ROLÜNDEKİ YENİ OYUNCU: İlayda Çevik 1994 Balıkesir doğumludur. İlayda Çevik Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlayda Çevik 2013 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Karagül dizisinde oynadı. Sonrasında İsimsizler dizisinde oynadı.  Savaşçı dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.  İlayda Çevik Bahar rolü ile Sen Anlat Karadeniz dizisine katılmıştır. Detaylı bilgilendirme için Tıklayın >> Sen Anlat Karadeniz BAHAR Kimdir?

YORUMLAR

  1. ben bu diziyi çooooooook aşırı derecede seviyorum sadece vedat cemil türkan nazar ve davut amca bunları hiç sevmiyorum çok gıcıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.