Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tekrar Bölümleri Nezaman hangi gün ve saatte yayınlanacak Atv de?

Merak ettiğiniz Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tekrar Bölümleri Nezaman hangi gün ve saatte yayınlanacak Atv de? konusu hakkında dizihaberi.tv sitemizde sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

24 ocak çarşamba günü başlayan Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tekrarları ne zaman önceki Bölümleri Nezaman hangi gün ve saatte yayınlanacak Atv de? Diye merak edenler için bu konuyu açıyoruz. Dizi çok sevilip tutuldu, aldığı reytingler ile bunu kanıtladı. 10 a yakın total reyting ile Dirilişten sonra 2. Oldu reytinglerde.. Sonraki haftalarda dizi resmen uçuşa geçti ve her hafta rekorlar kırarak devam ediyor.

OLAY: Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm Fragmanı Tahir Öldü mü Kurtuldu mu?

Peki Sen Anlat Karadeniz Dizisi Tekrarları ne zaman sen anlat karadeniz 1. Bölüm tekrarı Nezaman hangi gün ve saatte yayınlanacak Atv de? Diriliş Ertuğrul izleyip te dizimizi kaçırmış veya yeniden izlemek isteyenler için bilgileri tekrarların hangi gün ve saatte olacağını buraya yazalım.

Çarşamba ekrana gelen Börü veya Diriliş Ertuğrul dizisini izleyen ve daha sonra televizyonda tekrarını merak edenler için veya hiç izleyemeyenler için Atv sürekli tekrar bölümlerini veriyor. Ancak Atv yayın politikası gereği dizi isimlerini her zaman koymuyor sitesine. Sadece yerli dizi yazıp bırakıyor. Son haftada pazar günü yayın akışında Sen Anlat Karadeniz dizisinin yer aldığını gördük.


Çarşamba akşamı dizi bitince yeniden verilmişti. SEN anlat Karadeniz tekrar bölümü perşembe gecesi saat 01.00 de ekrana gelecek. SEN anlat Karadeniz dizisinin gündüz tekrarları ise cumartesi günü Atv de olacak. SEN anlat Karadeniz tekrar bölümü 27 ocak cumartesi Saat 10 ve saat 15.40 da yeniden yayınlanacak. İşte SEN anlat Karadeniz tekrar saatleri..
SEN anlat Karadeniz dizisini nasıl buldunuz, izleyenlerin yorumlarını bekliyoruz.

Mart ayında Atv dizinin günlerini değiştirmeye başladı. Çarşamba günü diziyi izleyemeyenler pazar günü yayınlanacak olan tekrar bölümünü takip edebilirler. Atv Sen Anlat Karadeniz dizisinin tekrarını bu hafta pazar günü gündüz saatinde verecek. 4 Mart Pazar günü saat 15.30 da Sen Anlat Karadeniz dizisinin 6. bölüm tekrarı Atv de olacak. Bundan sonra her pazar saat 15.30 da son bölüm tekrarı yayınlanacak.
Dizimizin tekrar bölümleri farklı gün ve saate alınırsa sizlere buradan duyurulacaktır. Dizimizle ilgili en özel güzel videoları izlemek ister misiniz? O Halde bağlantıya tıklayın..

Sen Anlat Karadeniz Komik Sahneleri Videoları (En Komik Derleme)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mart 2018