Sen Anlat Karadeniz Eyşan Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı (Gözde Kansu)

Sen Anlat Karadeniz Eyşan Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı (Gözde Kansu)… Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanacak. Proje Osman Sınav’a ait. Osman Sınav bu sezon Yalaza ve Feda isimlerine imza attı. Ayrıca yeni projesi Sen Anlat Karadeniz diziyle de ilgilenecek.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaryosunu Sinegraf yazıyor. Dizinin adına uygun bir yerde Trabzon yaylalarında çekimler gerçekleştirilecek. Diziyi Osman Sınav yönetecek. Sen Anlat Karadeniz oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Çekimleri eylül ayında başlayacak olan dizi yeni sezonda atv de yayınlanacak.

Vedatın kuzeni ve her şeyi rolünü oynayacak olan Eyşan rolündeki oyuncu da oldukça aktif bir rolde oynayacak. Gözde Kansunun canlandırdığı Eyşan rolü dizide kuzen Vedatı durdurmaya çalışan ama bir taraftan da düşmanı olan Mustafa Kaleliye yakınlık duymaya başlayan bir karakteri canlandıracak.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Gözde Kansu oldu. Gözde Kansu, 23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren başarılı bir eğitim hayatı geçiren ve kendisini daima televizyon ekranlarında görmeyi amaç edinmiş olan Kansu, zaman içerisinde eğitimini de bu alana doğru yönlendirmekten kaçınmamıştır.

Gözde Kansu, profesyonel olarak oyuncu eğitimi alabilmek adına üniversitede de bu alana eğilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Kansu, zaman içerisinde Oyuncu Dükkanı isimli cast ajansı ile anlaşmış ve profesyonel kariyerine bu ajansın vermiş olduğu işler ile resmen start vermiştir. Başarılı eğitimin ardından kısa süre içerisinde dizilerde yer almaya başlamıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=Ue9OJFFaZSQ

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2017