Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni bir isim dahil oluyor. Yeni oyuncu güzelliği ile herkesi etkileyecektir eminiz. Bizde yeni oyuncu bilgisini sizlerle paylaşarak merakınızı gidermek istedik. Sen Anlat Karadeniz dizisine Gülendam rolü ile giren oyuncu kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisi Gülendam rolüyle katılan oyuncunun adı Asya Taşkın. Asya Taşkın daha önce Küçük Gelin dizisinde rol aldı. Başrol oyuncusu olan Çağla Şimşek ile benzerliği ile gündem olmuştu bir dönem. Küçük Gelin dizisinde de abla kardeşi oynayan Asya Taşkın gerçekten birbirlerine abla kardeş kadar benziyorlar. Diziyi izlemiş olanlar bilir.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Gülendam Asya Taşkın Kimdir? Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni katılan Gülendam’ı genç oyuncu Asya Taşkın canlandıracak. Asya Taşkın hakkın çok fazla bilgiye ulaşamadık maalesef. Çünkü internette kendisi hakkında çok fazla bilgi yer almıyor. Genç ve güzel oyuncunun fotoğraflarından güzelliğini anlayabiliyoruz.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Gülendam eskiden Fikret’in aşık olduğu kadınmış. Ortaya çıktı. Fikret Gülendam’ın kim olduğunu anlattı ve hayal etti. Eski sahnelerde görülen genç bir gazino şarkıcısıymış. Fikret’e sevmeyi öğreten kadın aslında Vedat’ında annesi. Çünkü Vedat’ın babası Fikret’in elinden sevdiği kadını aldı..

Güzel oyuncunun instagram hesabından Çok yakında geliyorum bekleyin yazması ve ardından Bu akşam Sen Anlat Karadeniz’i kaçırmayın demesi zaten diziye katılacağının en iyi işaretiydi.

Asya Taşkın daha önce Küçük Gelin dizisinde rol aldı. O dizi de daha küçük bir kız çocuğuydu. Başrol oyuncusu olan Zehra’nın kıskanç kız kardeşi rolündeydi.  Sosyal medya da diziye katılacağı duyulduğundan beri çoğu insan Asya Taşkın’ı Çağla Şimşek’e yani Küçük Gelin dizisinde ki ablasına benzetiyorlar. Ama değil!

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asya Taşkın Gülendam karakterini canlandıracak? Peki Gülendam Kimdir karakteri nasıl? Gülendam karakteri kim olacak henüz net bilgi olmamakla birlikte yorumcuların yorumları ile tahmin edebiliriz biraz. Yorumcular Gülendam’ı Fikret’in kızı olarak düşünüyor. Hepsi Gülendam karakterinin iyi biri olmasını isterken Tahir ve Nefes’e bulaşmasını istemedikleri kesin.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Gülendam rolünü canlandıran Asya Taşkın’ın instagram hesabı; asyatskn Gülendam nasıl bir karakter olacak? Bu güzelliğe umarız ki kötü bir rolü olmaz. Netleşen bilgilerle konumuz güncellenmektedir.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Gülendam gazino şarkıcısı. Bu yüzden de Deniz Seki’den dinlediğimiz ölsende bir kalsanda bir şarkısını seslendirdi. Şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Gülendam’ın söylediği Ölsende Bir Kalsanda şarkısı sözleri;

Nasıl da değiştin bilmem
Sanki sen değildin
Aşk uğruna ölmekten bahseden

Mektupların da olmasa
Kendimden şüphe duyardım
Yanılan ben miyim diye

Şiirlerin olmasa
Aklımı oynatırdım
İnanamazdım gözlerine

Ne yazık
Ne yazık ki gerçek bu

Ölsem de bir kalsam da bir
Senin için yok hiçbir farkı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2018