Sen Anlat Karadeniz Hazan Kimdir? Nefes’ten Sonra Tahir’le Aşk Yaşayacak

Gülper Özdemir İrem Helvacıoğlu’nun yerine Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni başrol olarak mı katılıyor. Gülper Özdemir’in Sen anlat Karadeniz dizisine dahil olacak ve dizide Tahir’in aşk yaşayacağı yeni başrol oyuncusu olacağı konuşuluyor. İrem Helvacıoğlu ile Osman Sınav arasındaki sorunlar iki sezondur bitmek bilmedi bir türlü. Her ne kadar sen anlat Karadeniz dizisinin reytingleri biraz üstte de hala çok yüksek reytingler alıyor.

Son haftalarda 8-9 civarında Total reyting alan Sen anlat Karadeniz dizisi 2019-2020 sezonunda da devam etme kararı aldı. Ancak dizinin baş rolünde bulunan İrem Helvacıoğlunun canlandırdığı nefes karakteri Vedat’ın ölümünden sonra artık rolünü tamamlamaya başladığı ve insanların yeni arayışlara başladıkları için daha önce TV8 ekranlarında O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programına izinsiz katılan İrem Helvacıoğlu ile Osman Sınav arasındaki sorunlar nedeni ile 2. sezonun sonunda Mayıs 2019 tarihinde sezon finali yapacak olan Sen anlat Karadeniz dizisinden İrem helvacıoğlu’nun ayrılacağı kesinleşti.

Sen anlat Karadeniz Hazan Tahir aşkıAncak dizinin yüksek reyting alması nedeniyle güzel ve başarılı bir oyuncunun Sen anlat Karadeniz dizisine dahil edilmesi kararlaştırıldı. Bu amaçla teklif götürülen Gülper Özdemir Sen anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonunda yani 2019-2020 sezonunda Tahir ile birlikte baş rolde oynayacak ve Hazan karakterini canlandıracak.

Sen anlat Karadeniz Hazan karakteri kimdir bilgileri

Sen anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakteri olarak izleyeceğimiz oyuncu Gülper Özdemir. Daha önce birçok dizide rol alan ve son dizilerinde başrolde oynayan Meleklerin aşkı dizisi ile gönüllerde taht kuran Gülper Özdemir’in İrem Helvacıoğlu’nun yerine Sen anlat Karadeniz dizisine katılacağını öğrendik. Son aylarda Osman Sınav ne kadar yalanlasa da İrem Helvacıoğlu ile bir sorun var ve 3.sezonda Sen anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri olmayacak. Zaten Vedat’ın aniden ölmesiyle dizinin ve Nefes’in asıl hikayesi sonlanmıştı.

Sen anlat Karadeniz Hazan KimdirAncak sen anlat Karadeniz dizisi hala çok yüksek seyreden reytinglerden dolayı gelecek sezon da devam etme kararı aldı. Dizide Nefes’in aniden ölümü senaryolaştırılacak ve bundan sonra yola Sen anlat Karadeniz dizisine dahil olan Gülper Özdemir ile devam edilecek ve Gülper Özdemir Sen anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakterini canlandıracak.

Gülper Özdemir diziye Hazan karakteriyle dahil olacak ve Tahir’in yeni aşkı olacak. Bakalım sen anlat Karadeniz dizisi bu değişikliklerin ardından 3. sezonunda izlenecek mi Nefes ve Tahir aşkından sonra Tahir Hazan aşkı tutacak mı, ve en önemlisi de dizinin izleyenleri bu duruma nasıl bir tepki verecek reytingler alt üst olacak mı yoksa bu güzel hikaye kaldığı yerden 3. sezonuyla farklı bir çizgide mi devam edecek zamanla göreceğiz.

Sen anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakterini oynayacak olan Gülper Özdemir kimdir?

Sen anlat Karadeniz de Hazan karakteri ile karşımıza çıkacak olan Gülper Özdemir, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Amerikada tamamlayan güzel oyuncu tiyatro ve oyunculuk dersleri aldıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle yaşamıştır. Gülper Özdemir Kanal D ekranlarında Kara Yazı dizisiyle kendisini kanıtlarken bir sonraki dizisi olan Kanıt dizisinde oynamıştır. Tutsak dizisinde oldukça başarılı bir performans gösteren Gülper Özdemir geçtiğimiz sezon son olarak Show TV’de ekrana gelen Meleklerin Aşkı dizisinde baş rolde oynamıştır.

Sen anlat Karadeniz Hazan Kimdir Nefes'ten Sonra Tahir'le Aşk YaşayacakBir süredir herhangi bir dizide yer almayan Gülper Özdemir Sen anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakterini canlandıracak ve Tahir ile büyük bir aşk yaşamaya başlayacak. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Sen anlat Karadeniz’in yeni başrolü olan Gülper Özdemir hakkında fikirlerinizi aşağıya yazarak Tahir ile Hazan arasında başlayacak olan yeni aşk hakkındaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Sizce birbirine yakışır mı bundan sonra Sen Anlat Karadeniz izlenir mi?

YORUMLAR

  1. Bir kere de bir erkeğin sadakatli bir şekilde tek kadını sevmesini gösterseler keşke. Dizilerde bile erkekler o kadından ötekine gidiyor. Çok yanlış bir durum bu. Dizi de izlenmemeli kesinlikle tepki konulmalı.

  2. nefes filimden çıkarsa bütün insanoğlu çıkar maf olursunuz

  3. Ya final ya nefes aslaahazandan olmaz

  4. NEFES YOKSA BİZDE YOKUZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.