Sen Anlat Karadeniz Jenerik Müziği Fon Şarkısı (Kim Söylüyor)

Sen Anlat Karadeniz dizisi çok yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Şiddete uğrayan bir anne alıyor oğlunu yanına ve kaçıyor. Bu şiddete karşı sessiz durmayan bir adam var onlara kol kanat geriyor. Bir de şiddeti yapan var elbette.. Dizinin çekimleri Trabzon yaylalarında yapılıyor genelde. Ancak çekim yerleri değişebilir hava şartlarına göre.

Bu dizi şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi. Şerefsizliği görmezden gelmeyen karadenizli bir adamın hikayesi.. Sen Anlat Karadeniz dizisi bu sloganla başlayacak işte.. Kadına şiddet başkonusu olacak bakalım bu konuya nasıl dikkat çekecekler ve sonucunda nasıl ilerleyecek hikayeleri.

Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisi fragmanda çalan şarkı çok beğenildi ve gerek söyleyeni gerek yazanı merak konusu oldu. Şarkıyı Öykü Gürman seslendiriyor.  Öykü Gürman aynı zamanda dizi de Asiye karakterine de hayat verecek.

Sen Anlat Karadeniz dizisi müziklerini Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül. Ender Gündüzlü hem söz yazarı hem de besteci. Birçok diziye bu zamana kadar şarkı yazmışlığı var. Sen Anlat Karadenizde de sözleri ve besteyi onlar yapıyor. Seslendirme yani vokalistlik görevi de Öykü Gürman’a kalıyor.

Öykü Gürmanın sesinden dinlediğimiz Sen Anlat Karadeniz şarkısı sözlerini ve videosunu da sizlerle paylaştık TIKLAYIN…

https://www.youtube.com/watch?v=-t0jIjsGGU4

YORUMLAR

  1. SEN ANLAT KARADENİZ ÖZÜ GÖZEL ŞARKESE GÖZEL

  2. Ben anlamıştım öykü Gürman olduğunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.