Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak?

Yeni dizi Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek, Atv Sen Anlat Karadeniz Ne zaman Bitecek, Sen Anlat Karadeniz kaçıncı bölüm Final Yapacak? sorularını merak edenler için hazırlandı bu içerik. Atv ekranlarında çarşamba akşamları ekrana gelmeye başlayan ve fırtına gibi esen Sen Anlat Karadeniz dizisi oldukça iyi bir başlangıç yaptı. İlk sezonu rekorlarla geçen dizide 2. sezon biraz reyting kaybı yaşanmaya başladı.

Kimsenin tahmin bile edemediği bir başarıyı daha ikinci haftasında yakalayan ve 3 sezondur çarşamba günü ekrana gelen bütün dizileri silip süpüren ve erken final yapmalarına neden olan Diriliş Ertuğrul gibi dev bir diziyi yerinden tahtından etmeyi başaran ve reytinglerini katlayan Sen Anlat Karadeniz dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek final yapacak gibi meraklı sorulara da yanıt verelim bu konumuzda.

Öncelikle başarısından dolayı kutluyorum Sen Anlat Karadeniz dizisinin ekibini ve oyuncularını. Zor olanı başardıkları için, Diriliş gibi bir dizinin reytinglerini düşürüp diğer dizileri final yapmaya zorladıkları için küçümsenmeyecek bir başarıya imza atmış oldular. Peki Sen Anlat Karadeniz ne kadar reyting aldı? İlk haftasında totalde 10 a yakın reyting alıp Dirilişten sonra 2. olan daha sonraki haftada ise 16 üzerinde aldığı reyting ile ilk sıraya çıkan dizi oldukça sevildi. 3. Hafta ise 20 reytinge ulaşan dizi 4. haftasında rekorları kırdı ve son beş yılın en büyük televizyon rekorunu kırarak 21.6 total oranında reyting aldı. Sıra dışı konusu ile şiddet gören kadınlara, Karadeniz bakışı ile bir yaklaşım olan bu dizi çok sevilip tutuldu.

Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek kaçıncı bölüm Final Yapacak?

Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek? Dizimiz senaryo olarak 49 bölümden oluşuyor. Ancak yapımcı ile Atv arasındaki ön sözleşme gereği ilk 15 bölüm sonrasında yeni bir anlaşma yapıldı. 49 olan ön sözleşme önce 2. sezon sonuna kadar yayınlanacak olan 55 bölüme çıkarıldı. Daha sonra da reytingler biraz düşse de son hafta alınan 9 + reyting sonrasında 3. sezon için anlaşma sağlandı. Diziler başlamadan önce tutup tutmayacağı ve nasıl bir reyting alacağı belli olmadığı için hem kanallar hemde dizi yapımcıları kendileri için böyle bir sözleşme hazırlıyor. Ancak Sen Anlat Karadeniz böylesine rekorlar kırmaya devam ettikçe sözleşme süreleri artacak ve gelecek sezonun 2019-2020 için ön sözleşmesi şimdiden imzalandı bile.

Sen Anlat Karadeniz reytingleri çok iyi gidince 2. sezon sonunda belki de önümüzdeki haftalarda uzun süreli bir yeni sözleşme yapılacaktır. Çünkü kimsenin tahmin etmediği bir reyting rekoru kırıldı çarşamba günü. Diriliş Ertuğrul 16-17 arası reyting alırken bu reytingini kaybetmeye başladı ve Sen Anlat Karadeniz dizisi de önce 16 üzerinde reyting ile sonra da 20 üzeri reytingler ile oldukça iyi bir çıkış yaptı. Şimdiden en iyi çıkış yapan dizi ödülünü bile aldı.

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? Dizinin eğer tutmaması durumunda Mayıs 2019 da 55. bölüm ile bitmesi beklenebilirdi ancak dizi çok iyi tutunca 2. sezondan sonra da devam etmesine 3. sezonda da sürmesine kesin gözü ile bakılıyor. Sen Anlat Karadeniz final mi yapacak sezon finali mi sorusuna kesinlikle sezon finali yapacaktır. Kimse böyle iyi reyting alan, rekorlar kıran bir diziyi 45 gibi 55 bölüm gibi kısa sürede bitirmek istemez. Mesela Diriliş Ertuğrul normalde 1 sezon hazırlanmıştı ama reytingleri çok iyi olunca 4 sezondur devam ediyor. Kırgın Çiçekler dizisi de 3. sezon devam etmişti.. Bu yüzden dizimiz 2. sezonun ardından 3. sezonu da garantiledi şimdiden ama 4. sezon olur mu ona gelecek yıl 2020 de alacağı reytingler karar verecek.

Kısacası iyi olan diziler uzun süre devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi de aldığı reyting sonuçları ile uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Büyük bir aksilik olup işler tersine dönmezse dizi bu sezondan sonra 2018-2019 sezonundan sonra 2019-2020 sezonu da devam edecek ve büyük ihtimal Mayıs 2020 de final mi yoksa sezon finali yapıp 4. sezonunda da devam edecek mi gelecek yıl belli olur. Bizim tahminimizce dizi 3. sezon sonunda final yaparak 2020 yılında Mayıs ayında ekrana veda edecektir.

Ayrıca dizilerin Sen anlat Karadeniz gibi güçlü reyting ile başlamasına çok alışkın olmadığımız için şimdilerde biraz olsun düşen reytinglerden hemen sonra Sen Anlat Karadeniz bitiyor mu erken final mi olacak gibi söylemler başlatıldı hemen. Sen Anlat Karadeniz dizisinin son aldığı reytingleri de burada paylaşmak istiyoruz ki düşmüş olan reytingler bile haftalık onlarca diziyi geride bırakıyor.. İşte son haftalardaki Sen Anlat Karadeniz dizisi reyting performansı:

Sen Anlat Karadeniz reytingleri nasıl 20 mart 2019

Bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen. Sen Anlat Karadeniz dizisi nasıl gidiyor, reytinglerinden memnun musunuz? Sen Anlat Karadeniz kaç bölüm sürmeli devam etmeli sizce? Sen Anlat Karadeniz finali ne zaman olmalı kaçıncı bölüm final yapmalı görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. Ya Keşke final yapmasa hep devam etse neden hep böyle güzel diziler erken bitiyor ki

  2. Muhteşem bir dizi hiç bitmesin

  3. Kaç bölüm olur bilmem ama kurtlar vadisi gibi dizilerden daha uzun sürmeli. Ve oyuncular asla değişmemeli. Bu konuda yetkililer elinden geleni yapmalı.

  4. Bence 700 bölüm veya 1000 bölüm sürmeli

  5. Devam etmeli hiç bitmesin çoook seviyoruz

  6. bence en az arka sokaklar gibi devirler kapatıp açacağına eminim bence asla final yapmasın tüm türkiye arkasında

  7. Bitmesin çok güzel bir dizi

  8. Dizi güzel heyacanli ama kadına çocuğa şiddet bölümleri kaldırılsın sapık üvey baba rolu olmasın çocuklarımızın psikolojisini bozuyor vedat tan daha pislik oyuncu geldi onlar olmasın daha seviyeli sevgi saygı içeren bir dizi olsun

    1. Her zaman gelen gideni aratır derler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.