Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak?

Yeni dizi Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek, Atv Sen Anlat Karadeniz Ne zaman Bitecek, Sen Anlat Karadeniz kaçıncı bölüm Final Yapacak? sorularını merak edenler için hazırlandı bu içerik. Atv ekranlarında çarşamba akşamları ekrana gelmeye başlayan ve fırtına gibi esen Sen Anlat Karadeniz dizisi oldukça iyi bir başlangıç yaptı.

Kimsenin tahmin bile edemediği bir başarıyı daha ikinci haftasında yakalayan ve 3 sezondur çarşamba günü ekrana gelen bütün dizileri silip süpüren ve erken final yapmalarına neden olan Diriliş Ertuğrul gibi dev bir diziyi yerinden tahtından etmeyi başaran ve reytinglerini katlayan Sen Anlat Karadeniz dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek final yapacak gibi meraklı sorulara da yanıt verelim bu konumuzda.

Öncelikle başarısından dolayı kutluyorum Sen Anlat Karadeniz dizisinin ekibini ve oyuncularını. Zor olanı başardıkları için, Diriliş gibi bir dizinin reytinglerini düşürüp diğer dizileri final yapmaya zorladıkları için küçümsenmeyecek bir başarıya imza atmış oldular. Peki Sen Anlat Karadeniz ne kadar reyting aldı? İlk haftasında totalde 10 a yakın reyting alıp Dirilişten sonra 2. olan daha sonraki haftada ise 16 üzerinde aldığı reyting ile ilk sıraya çıkan dizi oldukça sevildi. 3. Hafta ise 20 reytinge ulaşan dizi 4. haftasında rekorları kırdı ve son beş yılın en büyük televizyon rekorunu kırarak 21.6 total oranında reyting aldı. Sıra dışı konusu ile şiddet gören kadınlara, Karadeniz bakışı ile bir yaklaşım olan bu dizi çok sevilip tutuldu.

Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek kaçıncı bölüm Final Yapacak?

Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek? Dizimiz senaryo olarak 39 bölümden oluşuyor. Ancak yapımcı ile Atv arasındaki ön sözleşme gereği ilk 15 bölüm sonrasında yeni bir anlaşma yapılacak. Diziler başlamadan önce tutup tutmayacağı ve nasıl bir reyting alacağı belli olmadığı için hem kanallar hemde dizi yapımcıları kendileri için böyle bir sözleşme hazırlıyor. Ancak Sen Anlat Karadeniz böylesine rekorlar kırmaya devam ettikçe sözleşme süreleri artacak belkide gelecek sezonun ön sözleşmesi şimdiden imzalanacak.

Sen Anlat Karadeniz reytingleri çok iyi gidince sezon sonunda belki de önümüzdeki haftalarda uzun süreli bir yeni sözleşme yapılacaktır. Çünkü kimsenin tahmin etmediği bir reyting rekoru kırıldı çarşamba günü. Diriliş Ertuğrul 16-17 arası reyting alırken bu reytingini kaybetmeye başladı ve Sen Anlat Karadeniz dizisi de önce 16 üzerinde reyting ile sonra da 20 üzeri reytingler ile oldukça iyi bir çıkış yaptı. Şimdiden en iyi çıkış yapan dizi ödülünü bile alabilir.

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? Dizinin eğer tutmaması durumunda Mayıs 2018 de 15. bölüm ile bitmesi beklenebilirdi ancak dizi çok iyi tutunca bu sezondan sonra da devam etmesine kesin gözü ile bakılıyor. Sen Anlat Karadeniz final mi yapacak sezon finali mi sorusuna kesinlikle sezon finali yapacaktır. Kimse böyle iyi reyting alan, rekorlar kıran bir diziyi kısa sürede bitirmek istemez. Mesela Diriliş Ertuğrul normalde 1 sezon hazırlanmıştı ama reytingleri çok iyi olunca 3 sezondur devam ediyor. Kırgın Çiçekler dizisi de 3. sezonunu oynuyor. Bu yüzden dizimiz 2. sezonu garantiledi şimdiden ama 3. sezon olur mu ona gelecek yıl alacağı reytingler karar verecek.

Kısacası iyi olan diziler uzun süre devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi de aldığı reyting sonuçları ile uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Büyük bir aksilik olup işler tersine dönmezse dizi bu sezondan sonra 2018-2019 sezonunda da devam edecek ve büyük ihtimal Mayıs 2019 da final mi yoksa sezon finali yapıp 3. sezonunda da devam edecek mi gelecek yıl belli olur. Bizim tahminimizce dizi 3. sezon sonunda final yaparak 2020 yılında Mayıs ayında ekrana veda edecektir.

Bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen. Sen Anlat Karadeniz dizisi nasıl gidiyor, reytinglerinden memnun musunuz? Sen Anlat Karadeniz kaç bölüm sürmeli devam etmeli sizce? Sen Anlat Karadeniz finali ne zaman olmalı kaçıncı bölüm final yapmalı görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek Final Yapacak? (397 Yorum)

  1. ayrıca oğlum ulaşa hayran ve onu nasıl görürüz bilmiyorum ama komet diyelim Dizi devam etsin hayraniz diziye.

  2. Biz bu dizinin bitmesini asla istemiyoruz ve sadece benim cevrem diziye kitleniyoruz bu dizi devam.etmeli ve uzun sokullu olmali mece veren ağaç taşlanir derim.yola devam.

  3. 14 yaşımdayım şimdiye kadar böyle güzel bir dizi izlemedim.Bence devam etmeli ve en az 15 sezon oynamalı…

1 8 9 10
Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2018