Sen Anlat Karadeniz Komik Sahneleri Videoları (En Komik Derleme)

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan Sen anlat Karadeniz dizisi hem seyirci tarafından çok sevildi hem de reyting rekorları kırdığı için tüm Türkiye’de hatta tüm dünyada büyük bir başarı elde etti. Bu başarıda hem dizinin senaryosu hem oyuncuların başarısı hem de Türk halkının uzun süredir beklediği bir dizi olması sebebiyle her türde başarılı olduğu söylenebilir. Sen anlat Karadeniz dizisi replikleri videoları komik videoları ile de oldukça çok konuşuluyor.

Bizde bu konumuzda sizler için Sen anlat Karadeniz dizisinin en komik sahnelerini Tahir ve nefes arasında geçen güzel sahneleri, Mustafa’nın sahnelerini Kısacası komik olan bütün sahneleri toplayıp sizlere sunmaya çalışacağız. Elbette Sen anlat Karadeniz dizisi bir komedi dizisi değil ancak içerisinde her şeyi barındırdığı için Türk halkı tarafından da çok sevilip tutuldu.

Sen anlat Karadeniz dizisi aslında bir drama. Çünkü şiddet gören kadınları Türkiye gerçeklerini ve onlara kol kanat geren cesaret dolu yürekleri anlatıyor. Ancak bu güzel hikayede zaman zaman komik ve hepimize güldüren anlar da yaşanmıyor değil. İşte herkesin severek izlediği ve çarşamba günleri her bölümüyle adeta rekorlar kıran Sen anlat Karadeniz dizisinin komik sahneleri bizleri güldürecek sahneleri sizler için derledik ve sizlere sunuyoruz.

Aşağıda izleyeceğiniz Sen anlat Karadeniz komik sahnelerini komik videolarını izleyip birbirinden güzel özenti ile hazırlanmış olan replikleri sizlerde yorum ve görüşlerinizle en aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca sen anlat Karadeniz dizisini beğeniyor musunuz İzliyor musunuz ve izlemiş olduğunuz bu komik videoları beğendiniz mi, yenilerini eklemenizi istermisiniz bu konulardaki yorum ve görüşleri de bizlere yazabilirsiniz şimdiden tüm yorumculara teşekkür ediyoruz ve iyi seyirler diliyoruz.

Sen anlat Karadeniz Tahir Kaleli Replikleri

Sen anlat karadeniz en komik sahneler burada

Sen anlat karadeniz Tahir Nefes en komik sahneler

Sen Anlat Karadeniz Komik Sahneler Derleme

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Komik Sahneleri Videoları (En Komik Derleme) (2 Yorum)

  1. Hayırlı Sabahlar Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Gülüş Aşkı Mustafa Ve Asya Cox Gözeldiler Kaynana Obrazı O Keder Gözeldiki Anlatması Bir Gözelikdi Kaynana Gelin Münasibeti Diziye Göre Gözel Vedat Diziye Göz Yaşı Getirdi Ama Bir Terefdende Gülüş Var Asya’nın Kelbi Cox Temiz Kaynanaya Sevgisi Var Sadeçe Kaynanasın Bir Az Dilde Söylenir Tahir’in Anesi Övladı Ücün Cox Sıxıntı Cekmiş Kadındı Ona Göre Dili Açıdı Kaynana Evin Bereketidir Allah Her Kese Şirindili Kaynana Kismet Etsin Amin OĞUZ Beye Cox Teşekür Ediriz Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Gülüş Sehnelerin Biz Perestişkarlara Yeniden Bexş Etdiyi Üçün Mustafa’nın Bütün Hereketlerinde Gülüş Var Bütün İnsanların Yuvasından Gülüş Sedaları Eşidilsin Göz Yaşların Karadeniz Suları Yusun Aparsın Amin

Eklenme Tarihi: 4 Mart 2018