Sen Anlat Karadeniz Melek kimdir? Hazanın Kardeşi Genconun Kızı Gerçek Adı? Asya Kasap

Sen Anlat Karadeniz Melek kimdir? Hazanın Kardeşi Genconun Kızı Gerçek Adı? hakkında herkes oldukça merak etti kim olduğunu ve bizde meraklı izleyiciler için burada yazalım istedik. Sen Anlat Karadeniz dizisine Melek kimdir? Hazanın Kardeşi Genconun Kızı Gerçek Adı nedir 24 Nisan çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümde dahil olan oyuncu kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Melek kimdir? Hazanın Kardeşi Genconun Kızı Gerçek Adı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin kadrosuna katılan ve Hazan karakterini canlandıran Gülper Özdemirden sonra onun kardeşi Melek rolünde diziye yeni bir oyuncu daha katıldı. Vedat karakterinin diziden çıkmasıyla kötü rolde kimse kalmayınca yapımcı Osman Sınav hemen Genco rolünde çok gaddar birini diziye dahil etti.

Sen Anlat Karadeniz Genco’nun Kız Kardeşi Melek Gerçek Adı : Asya Kasap

Ekranları başında olanları etkileyen o küçük kız aslında 2001 doğumlu İzmir Güzeli Ajansına bağlı Asya Kasap, İzmir de doğan Asya Kasap ilk kez ekranlar ile TRT1 in dizisi Egenin Hamsisi ile tanıştı.

Sen Anlat Karadeniz’in Melek isimli yeni oyuncusu Asya Kasap Fotoğrafları;

Sen Anlat Karadeniz Melek Kimdir
Onun zulmünden bıkıp banannesine sığınan Hazan ve güzeller güzeli Kardeşi Melek dizide en çok merak edilen oyuncular olmaya başladılar. Sen Anlat Karadeniz Melek  kimdir gerçek adı nedir, Sen Anlat Karadeniz Melek  hakkında merak edilen herşeyi burada sizlere sunmaya çalışacağız. İşte Diziye yeni katılan Sen Anlat Karadeniz Melek hakkında bilgiler:

Sen Anlat Karadeniz Melek Kimdir? Gerçek Adı Nedir

Bana koyulabilecek en kötü isim Melek diyerek ATV deki Sen Anlat Karadeniz takipçilerini ağır duygusal anlar yaşamasına sebep olan Melek, beni bırakıp gittin bütün acıları ben çektim demesiyle herkesin yüreğini burktu gerçekten son bölümde ki sahneyle seyircileri ekrana kitleyen Sen Anlat Karadeniz’in Melek oyuncusu kimdir?

İşte O Sahne ;

YORUMLAR

  1. Melek kazanın değilde nefesin kız kardeşi olmalıydı ama hazan da fena değil

  2. Asya kasap
    Yani Melek seni çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.