Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü intihar etti

Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü intihar etti… Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Mercan intihar ediyor. Bu kadar sessiz ve duygularını içine atan birinden de başka son beklenmezdi galiba..

Mercanın ailesi Tahirle söz tüzüğünün atılmasını istemişti. Sonradan Tahir ben buna mecburum diyerek Mercana yüzüğü geri vermişti.

Ama Mercan hala Tahir ve Nefes’ in birlikte olduğunu duyuyor herkesten. Buna daha fazla dayanamayan Mercan intihar ediyor. Aldığımız tüyolarda Mercan ölüyor. Diziden çıkıyor. Mercan diziden çıkar ama Dağdeviren ailesi Nazar Kaleli ailesinin başına bela olurlar.

Artık birbirlerinin en büyük düşmanı olurlar. Artık Tahir vicdan azabı çekmeye mahkumdur. Nefese olan sevgisini de itiraf edebilecek mi? Yeni bölümde Asiyenin Tahirle konuşup sen Nefese sevdalısın dediği sahneler çok güzeldi.

Aslına bakarsak Mercan’ın da hiç bir suçu yok. Sevdi ve karşılık alamadı sonunda da dayanamayıp intihar etti. Bu olayın en masum karakteri Mercan. Siz ne düşünüyorsunuz? Yoruma yazınız.

SEN ANLAT KARADENIZ MERCAN KARAKTERINI CANLANDIRAN BELFU BENIAN KIMDIR TIKLA…

https://www.youtube.com/watch?v=RnVst5d5w80

YORUMLAR

  1. Günel. dedi ki:, thanks! And thanks for sharing your great posts every week!

  2. Mercanı öldürmeyin dizinin seyri değişir cok güzel bir dizi müziklerinde çok güzel konuşmalar da şive harika umarım dizi aynı ahengte devam eder dizide verilen mesajlar önemli sosyal konulara deginilirse iyi olur.

  3. Günaydın Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Aşkı Hep Göz Yaşlarıynan Davam Edir İndide Merçan İntihara Kalxdı Tahir ve Nefes Aşkı Sanki Tikanlı Güllere Benzeyir Her Zaman Karşılarına Şu Tikanlı Güller Cıxaçak Nefes Cox Çaresiz Kadındı Hem Övladı Ücün Ezan Cekir Hemde Ezanlı Aşkı Ücün Merçanın Şu Veziyeti Ona Tahirden Aralanmağına Yol Acaçak Vedatda Zaten Bunu İsteyir Vedatın İhaleye Daxil Olma Planları Olaçak Zaten Mustafa İhale Ve İş Birliyi Üçün Merçanın Ailesiynen Yaxınlaşmak İstiyirdi Merçanın Tahirle Karşı Sevgisi Var Şu Sevgi Aile Anlaşmasına Aid Deyil Onun Tahire Karşı Sevgisi Böyük Allah Hec Kimseye Aşk Açısı Vermesin Amin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.